DominatoR: czekali na mnie najlepsi zawodnicy

Maciej „DominatoR” Zeman to jeden z finalistów Mistrzostw Polski FIFA 15 Ultimate Team na PC. Doświadczony zawodnik z wieloma sukcesami na koncie o pierwsze miejsce zmierzy się z Michałem „sroką” Srokoszem. W ostatnich finałach dwukrotnie pokonał swojego rywala. Teraz ma nadzieję, że przełamie regułę „do trzech razy sztuka” i znów triumfuje, tym samym zdobywając tytuł.

 

Ostatnie mecze tegorocznych Mistrzostw Polski FIFA 15 Ultimate Team odbędą się 7 lutego w studiu ESL.TV Polska w Tychach. Pojawią się tam między innymi gracze PC. Jednym z nich jest DominatoR, który ocenił internetową fazę wspomnianych zmagań. – Eliminacje wspominam dobrze, brałem udział w jednej turze i od razu udało się awansować do fazy grupowej – mówi. – W finałowej drabince czekali na mnie już najlepsi zawodnicy, a także ich składy, które kilkukrotnie przekraczały mój budżet.

 

Udało się jednak awansować, a patrząc po wynikachbyło dość gładko – dodaje.

 

W wielkim finale DominatoR zagra ze sroką, z którym ostatnimi czasy miał już okazję walczyć o pierwsze miejsca. Dwukrotnie pokonał swojego rywala. – Teraz chciałbym złamać regułę „do trzech razy sztuka” – przyznaje.

 

Finałowe mecze Mistrzostw Polski FIFA 15 Ultimate Team wystartują o godzinie 11:00. W studiu ESL.TV Polska spotkają się najlepsi gracze z pięciu platform. Wszystkie pojedynki będą transmitowane w Internecie na kanale eapolska.

 

Przeczytaj poprzedni wpis: close

Epsilon wyrzuca fxy0 i Uzzziiiego. ScreaM zostaje

Kevin "Uzzziii" Vernel i Joey "fxy0" Schlosser nie są już graczami Epsilon. Organizacja ogłosiła, że w związku z aferą "ustawiania" meczu postanowiła...