Startuje druga runda kwalifikacji do Lay’s Gaming Legia Community Cup w FIFA 17

Za nami pierwsza kolejka kwalifikacji do Lay’s Gaming Legia Community Cup w FIFA 17, a już dziś i jutro poznamy kolejnych zawodników, którzy zakwalifikują się do nadchodzącej fazy grupowej. Na poniedziałek zaplanowano zawody na Xbox One, zaś we wtorek odbędą się rozgrywki na platformie PlayStation 4. Oba turnieje są otwarte dla wszystkich chętnych, a zapisy wymagają jedynie kilku kliknięć.

Do tej pory awans wywalczyło już ośmiu zawodników, po czterech na obu platformach. W pierwszym turnieju na Xbox One triumfowali DominatoR, TeLLe, natsu i BoGyyS, zaś na PlayStation 4 najlepsi okazali się Zbiegus, Michal-22PL, Riptorek i damianek100000. Do obsadzenia pozostało jeszcze po dwanaście miejsc w fazie grupowej, a będzie je można zdobyć w kolejnych trzech rundach kwalifikacyjnych. Rozgrywki prowadzone będą codziennie do 15 kwietnia.

  • 10 kwietnia – Xbox One – kwalifikacje #2 – zapisy
  • 11 kwietnia – PlayStation 4 – kwalifikacje #2 – zapisy

Najlepsi czterech zawodnicy z obu turniejów drugiej kolejki dołączą do grona uczestników fazy grupowej. Ta odbędzie się 18 kwietnia. Z szesnastu zawodników na obu platformach do fazy finałowej awansuje tylko po czterech najlepszych graczy. Następnie zagrają oni na stadionie Legii Warszawa, gdzie do wygrania będzie 5000 złotych oraz karnety na Rundę Mistrzowską.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NiKo wybrany MVP StarLadder i-League StarSeries Season 3

Finały 3. sezonu StarLadder i-League StarSeries zakończone. W decydującym spotkaniu naprzeciwko siebie stanęły Astralis oraz FaZe Clan, powtarzając st...