Wojciech "Tabasko" Kruza
fot. ESL

Walkower na koniec drugiej fazy grupowej EMP w LoL-a

Druga faza grupowa 14. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends jest już historią. Dziś wieczorem rozstrzygnięto ostatnie dwa pojedynki tej części zawodów, dzięki którym poznaliśmy ostateczną szóstkę formacji biorących udział w play-offach 14. sezonu EMP. Ze zmaganiami pożegnali się zawodnicy Jasnego Gwintu oraz Barykady.

W pierwszym i zarazem jedynym pojedynku jaki mieliśmy okazję dziś zobaczyć Team Sprzedani 2 bez większych problemów ograł Barykadę. Owen i spółka wyglądali na kompletnie zagubionych i wydawali się być zupełnie nieobecni na mapie. Drużyna Overpowa kontrolowała obie rozgrywki i nie pozwalała przeciwnikom na odrobienie strat. Koniec końców Team Sprzedani 2 zwyciężył i awansował do play-offów 14. sezonu EMP z drugiej pozycji  zestawienia E.

Drugie spotkanie nie odbyło się z powodu niestawienia się na czas Pompa Teamu, dzięki czemu Team Kinguin dopisał na swoje konto kolejne punkty bez konieczności rozgrywania meczu.

11 kwietnia
19:00 Barykada 0 : 2 Team Sprzedani 2
21:30 Team Kinguin 2 : 0 Pompa Team

Trzy formacje grupy F posiadają taką samą liczbę punktów, dlatego też do rozstrzygnięcia rozstawienia w fazy pucharowej będą potrzebne tiebreakery, o których więcej informacji uzyskamy niebawem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL Pro League: dwukrotna porażka Virtus.pro z LDLC

Virtus.pro po raz kolejny zanotowało słaby występ w swoich internetowych pojedynkach. Tym razem Polacy dwukrotnie ulegli LDLC w ramach ESL Pro League....