Półmetek kwalifikacji do Lay’s Gaming Legia Community Cup

Za nami połowa turniejów kwalifikacyjnych do Lay’s Gaming Legia Community Cup, ale wciąż trwają zapisy do następnych czterech rund. Już 12 i 13 kwietnia będzie można wziąć udział w trzeciej kolejce eliminacji do fazy grupowej na platformach Xbox One i PlayStation 4. Rozgrywki otwarte są dla wszystkich chętnych, a prowadzone są na platformie ESL Play.

W drugiej kolejce kwalifikacji na platformie Xbox One awansowali Bartas, Lukster, Hugo9009 i bejott. W zawodach na PlayStation 4 najlepsi okazali się zaś milosz93, Bryke, cyanide i kamyczek92. Gracze ci mogą się już szykować do kolejnego etapu zawodów, który odbędzie się 18 kwietnia. Uczestnicy fazy grupowej będą rywalizować o osiem miejsc (po cztery na platformę) w finałach Lay’s Gaming Legia Community Cup, które odbędą się na stadionie warszawskiej Legii. Do wygrania będzie 5000 złotych oraz karnety na Rundę Mistrzowską.

  • 12 kwietnia – Xbox One – kwalifikacje #3 – zapisy
  • 13 kwietnia – PlayStation 4 – kwalifikacje #3 – zapisy
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
FC Schalke 04

Schalke 04: szukamy talentów na całym świecie, nie tylko w Korei

Niedawno odbyła się konferencja prasowa niemieckiego klubu sportowego, Schalke 04. Celem spotkania z dziennikarzami było publiczne omówienie sytuacji...