fot. Team Kinguin

Team Kinguin liderem grupy F w EMP

Za nami ostatni mecz drugiej fazy grupowej 14. sezonu ESL Mistrzostw Polski. W meczu Team Kinguin z Pompa Team lepsza okazała się formacja Woolite’a, która wygrała 2:0. Dzięki temu zwycięstwu „Pingwiny” zajmą pierwsze miejsce w grupie F i awansują bezpośrednio do półfinału zawodów.

Pierwszą potyczkę podopieczni Hatchy’ego wygrali po niespełna dwudziestu czterech minutach. Pompa Team widząc przewagę TK postanowił się poddać. W drugim starciu na Summoner’s Rift ekipie Pukiego szło nieco lepiej, jednak przewaga raz jeszcze była po stronie Kinguin. Podobnie jak we wcześniejszej rozgrywce Pompa Team skapitulował jeszcze przed upływem pół godziny gry.

Środa, 12 kwietnia
Team Kinguin 2 : 0 Pompa Team Bo3

Faza pucharowa rozpocznie się 20 kwietnia. W przyszły czwartek oraz piątek zostaną rozegrane ćwierćfinały, a 24-25 kwietnia czekają nas półfinały zawodów. Triumfatorów rozgrywek poznamy podczas finałów lanowych, które odbędą się 29-30 kwietnia w Katowicach. Więcej szczegółów na temat finałów rozgrywek znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ogłoszono HTC Invitational dla 2-osobowych drużyn CS:GO

Rozegrane w ubiegłym roku zawody HTC 1vs1 Invitational by PGL okazały się ogromny sukcesem. Nic zatem dziwnego, że dwanaście miesięcy później organiza...