fot. ESL/Bart Oerbekke

EMP: Dziś dwa spotkania w grupie B

Wieczorem wracają zmagania w ramach fazy grupowej 14. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive. Dziś zobaczymy dwa spotkania w grupie B. Jeden z dzisiejszych meczów wyłoni drugiego półfinalistę rozgrywek.

Jako pierwsi w szranki staną zwycięzcy z pierwszej rundy WB – PRIDE podejmie ekipę Z W I E R Z Ę T A. Otwarcie można powiedzieć, że faworytem meczu będzie ekipa Piotra „morelza” Taterki. Jednak to, że mecz rozgrywany będzie w formacie Bo1 daje niewielkie nadzieje na sprawienie niespodzianki drużynie Michała „cranka” Krystyniaka.

Następnie odbędzie się spotkanie eliminacyjne – Venatores zagra z PACT. Obie drużyny 14. sezon ESL Mistrzostw Polski rozpoczęły od porażki. Formacja Adama „destru” Gila musiała uznać wyższość PRIDE, natomiast Krystian „faale” Kubas i jego kompani przegrali z zespołem Z W I E R Z Ę T A. Jako, że będzie to spotkanie w drabince przegranych, to zostanie ono rozegrane w trybie Bo3.

17 kwietnia, poniedziałek
19:00 PRIDE vs Z W I E R Z Ę T A Bo1
20:00 Venatores vs PACT Bo3

Oba spotkania będziecie mogli obejrzeć z komentarzem Macieja „Morgena” Żuchowskiego i Kuby „KubiKa” Kubiaka w ESL.TV Polska. W 14. sezonie ESL Mistrzostw Polski pula nagród wynosi 150 000 złotych, z czego 70 000 złotych przeznaczone jest na zawody w CS:GO.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

kennyS i shox w jednym zespole na HTC 2v2 Invitational

Dwóch zawodników G2 Esports wystąpi na HTC 2v2 CS:GO Invitational. W jednej drużynie grać będą Francuzi - Kenny "kennyS" Schrub i Richard "shox" Papil...