fot. Rogue

Rogue zagra w trzecim sezonie OGN Overwatch APEX

Francuska drużyna Rogue otrzymała zaproszenie do gry w trzecim sezonie OGN Overwatch Apex, który rozpocznie się już 28 kwietnia. Organizacja ta ma już na swoim koncie występ w pierwszym sezonie koreańskiej ligi, jednak od tamtego czasu w podstawowym składzie wymieniono dwóch zawodników. Francuzi od dwóch miesięcy rywalizują i trenują w Stanach Zjednoczonych, a w obliczu zmniejszonej aktywności międzynarodowego składu EnVyUs, zostali uznani za najlepszą drużynę Zachodu.

Rogue od dawna utrzymuje się w ścisłej, światowej czołówce sceny Overwatch. Ostatnie wyniki koreańskich turniejów sprawiły jednak, że siła europejskich i amerykańskich drużyn była poddawana pod wątpliwość. Francuzi będą jednak mieli kolejną okazję, by udowodnić swoją pozycję. W pierwszym sezonie OGN Overwatch APEX bez problemu poradzili sobie ze wszystkimi koreańskimi przeciwnikami w grupie, ale w ćwierćfinale musieli uznać wyższość późniejszych zwycięzców sezonu, EnVyUs. Ci również mieli otrzymać zaproszenie do nadchodzącego turnieju, jednak zrezygnowali z udziału, by móc skupić się na treningach.

Wedle plotek do Francuzów prawdopodobnie dołączy także NRG Esport, które ma za sobą nieudany występ w poprzednim sezonie APEX. W świetle słabych ostatnio wyników i zaskakującej wymiany Seagulla na Mendokusaiia profesjonalna scena Overwatch wyraziła swoje niezadowolenie z rzekomego zaproszenia NRG do Korei.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jensen: spodziewałem się trudniejszego meczu z P1

Jedną z drużyn, które mogą być zadowolone z występu w fazie zasadniczej LCS NA 2017 Spring Split może być Cloud9. Chociaż ostatecznie zawodnicy C9 zaj...