fot. Team EnVyUs

Rozlosowano grupy 3. sezonu OGN Overwatch APEX

Nie minęły nawet dwa tygodnie od zakończenia 2. sezonu OGN Overwatch APEX, a tymczasem wszyscy kibice sygnowanego przez Blizzard FPS-a szykować się mogą już na kolejną edycję prestiżowych koreańskich rozgrywek.

Warto zaznaczyć, że tym razem w gronie uczestników znalazło się miejsce dla zaledwie dwóch drużyn spoza Azji – Rogue oraz Teamu EnVyUs. Oznacza to, że w stosunku do pierwszego i drugiego sezonu liczba ta zmniejszyła się o połowę. Nie ma się jednak co dziwić – Season 2 został kompletnie zdominowany przez zespoły z Korei Południowej, które zagarnęły dla siebie wszystkie półfinałowe sloty.

Na zawodach pojawią się oczywiście zwycięzcy minionej edycji APEX, Lunatic-Hai, oraz pokonani przez nich w finale gracze RunAway. Ponadto do stawki dołączyło sześć nowych formacji, wśród których pojawiły się m.in. MVP Space, CONBOX Spirit oraz Flash Lux.

Grupy OGN Overwatch APEX Season 3 prezentują się następująco:

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
Lunatic-Hai RunAway LW Blue Meta Athena
Team Kongdoo Panthera Afreeca Freecs Blue CONBOX Spirit BK Stars
Mighty AOD Team Kongdoo Uncia Flash Lux Rhinos Gaming Wings
Rogue X6-Gaming MVP Space Team EnVyUs

3. sezon organizowanej przez OGN imprezy wystartuje już 28 kwietnia. Nie znana jest jeszcze dokładna pula nagród, ale należy pamiętać, że w minionej edycji wyniosła ona ok. 200 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Galena, kolejna postać Quake Champions

Poznaliśmy już szóstą postać, którą będziemy mogli pokierować w Quake Champions. Tym razem duet Bethesda-id Software zaprezentował nam Galenę, wychowa...