Pierwszy ćwierćfinał 14. sezonu EMP w LoL-a już dziś

Już dziś, o godzinie 19:00 rozpocznie się inauguracyjny pojedynek fazy pucharowej 14. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Na wieczór zaplanowany został pierwszy ćwierćfinał turnieju, w którym zobaczymy Pompa Team oraz Świdrujące Tygrysy.

Pompa Team awansował do fazy pucharowej z drugiej pozycji zestawienia F, po tym jak uległ Teamowi Kinguin wynikiem 0:2 w tiebreakerze. Z kolei Świdrujące Tygrysy zajęły trzecią lokatę w grupie E, ostatecznie triumfując jedynie nad Barykadą. Dzisiejszym faworytem zdecydowanie są podopieczni Marka „MenQ” Dziemiana, którzy przez ostatnie kilka tygodni prezentowali naprawdę imponującą formę. Dodatkowym atutem tej ekipy jest nowy wspierający Oskar „Raxxo” Bazydło, który w ostatnich miesiącach występował w rosyjskim LCL w barwach RoX.

20 kwietnia, czwartek
19:00 Świdrujące Tygrysy vs Pompa Team Bo5

Wszystkie spotkania fazy pucharowej 14. sezonu EMP w LoL-a będą rozgrywane w trybie Bo5. Transmisja dostępna będzie w ESL.TV Polska. W tym sezonie pula nagród ESL Mistrzostw Polski w League of Legends wyniesie 80 000 złotych.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Wojciech "Tabasko" Kruza

Tabasko powalczy o Challenger Series w nowej drużynie

Wojciech "Tabasko" Kruza, który do niedawna reprezentował barwy Teamu Kinguin znalazł nowy zespół, z którym będzie walczył o awans do Challenger Serie...