Twitch będzie testował droższe subskrypcje

Twitch niebawem pozwoli fanom jeszcze bardziej wspierać finansowo ulubionych streamerów. Wszystko dzięki dwóm nowym subskrypcjom. Te będą droższe od dotychczas dostępnej opcji, a ich testy rozpoczną się już niebawem.

Dotychczas dostępna była tylko jedna opcja subskrypcji – kosztowała 4,99$ za miesiąc. Teraz dodane zostaną opcje kosztujące odpowiednio 9,99$ i 24,99$ za miesiąc. Oznacza to, że streamerzy w przypadku zakupienia przez fana droższej subskrypcji będą więcej zarabiać, ale widzowie także na tym skorzystają.

Sprzedaż subskrypcji za 9,99$ będzie liczyła się za dwóch subskrybentów, a za 24,99$ – za sześciu. Dzięki temu streamerzy będą mogli częściej dodawać nowe emotikony, z których później korzystać będą ich widzowie.

W opublikowanym wpisie Twitch zapowiedział również, że w planach ma dodanie opcji pozwalającej na to, by jeden użytkownik mógł kupić drugiemu subskrypcję na danym kanale. Konkretnej daty wprowadzenia tej funkcji póki co nie poznaliśmy.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy harmonogram finałów ESL Mistrzostw Polski w Katowicach

Do zakończenia 14. sezonu ESL Mistrzostw Polski pozostało niewiele czasu. Już 29 - 30 kwietnia w katowickiej ESL Arenie odbędą się finały Counter-Stri...