fot. Turner Broadcasting System

Ghost Gaming przejmuje skład Bee’s Money Crew

Ekipa Bee’s Money Crew, która coraz lepiej radzi sobie na amerykańskiej scenie Counter-Strike’a, znalazła wreszcie chętną do współpracy organizację. Zespół Connora „CoNnOrRra93” Glovera od dziś oficjalnie występować będzie w barwach Ghost Gaming.

Zespół BMC to rewelacja ostatnich tygodni. Amerykańsko-kanadyjski skład nieoczekiwanie zapewnił sobie niedawno awans do ECS Season 3, a także zagra w meczach barażowych o ESL Pro League Season 6. Ponadto podopieczni Phonga „bee-1os-” Nguyena wywalczyli prawo do udziału w zamkniętych eliminacjach do DreamHack Tours 2017, tam jednak musieli uznać wyższość wyższość Misftis.

Wtedy stało się jasne, że formacja już w najbliższym czasie pozyska możnego sponsora. Niemniej nieoczekiwanie jej wybór padł właśnie na Ghost Gaming, organizację znaną głównie z Gears of War 4, która przez krótki czas posiadała również dywizję Overwatch. Decyzję tę tłumaczy jednak Rahul Walia, menadżer drużyny: — Po ostrożnym przyjrzeniu się wszystkim ofertom, zdecydowaliśmy się rozpocząć współpracę z tą organizacją, która jest w stanie w stu procentach w nas zainwestować. My także zamierzamy im zaufać i wierzymy, że pomogą nam rozwinąć się zarówno indywidualnie, jak i zespołowo.

Nowy skład Ghost Gaming prezentuje się następująco:

  • Andrew „ShoT_UP” Orlowski
  • Matthew „WARDELL” Bowman
  • Sebastian „seb” Bucki
  • Jason „neptune” Tran
  • Connor „CoNnOrRr93” Glover
  • Phong „bee-1os-” Nguyen – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Sadokist: Virtus.pro może specjalnie poddawać spotkania

Z nieba do piekła - tak pokrótce można by opisać drogę, jaką w pierwszych miesiącach tego roku przeszło Virtus.pro. Polska formacja rozpoczęła z wysok...