Szczegóły fazy finałowej Lay’s Gaming Legia Community Cup

W najbliższą niedzielę na stadionie warszawskiej Legii odbędą się finały Lay’s Gaming Legia Community Cup z udziałem ośmiu czołowych zawodników polskiej sceny FIFA 17. Uczestnicy, podzieleni na platformy Xbox One i PlayStation 4, będą rywalizować o nagrody sięgające 5000 złotych oraz o karnety na Rundę Mistrzowską. Rozgrywki będzie można śledzić na miejscu po uprzednim zarejestrowaniu się, lub przez Internet.

Na liście finalistów platformy Xbox One znaleźli się bejott, TeLLe, Lukster i Bartas, zaś na PlayStation 4 rywalizować będą milosz93, mrn, Michal-22PL i Riptorek. Rozgrywki podzielone będą na półfinały i finału obu konsol, a także na wielki finał rozgrywany międzyplatformowo. Zwycięzca zgarnie 3000 złotych, srebrny medalista otrzyma 2000 złotych, zaś zdobywcy trzeciego i czwartego miejsca wygrają po 500 złotych.

Transmisja z rozgrywek prowadzona będzie na profilach ESL Polska i Legii Warszawa na Facebooku, a także na kanale ESL.TV Polska na Twitch.tv. Dla widzów, chcących na żywo obejrzeć rozgrywki, przygotowano formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Legii.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ghost Gaming przejmuje skład Bee's Money Crew

Ekipa Bee's Money Crew, która coraz lepiej radzi sobie na amerykańskiej scenie Counter-Strike'a, znalazła wreszcie chętną do współpracy organizację. Z...