Origen Satorius
fot. Riot Games

Satorius rozstaje się z Origen

Origen obecnie znajduje się w dołku, jakiego nie doświadczyło prawdopodobnie od pierwszego dnia powstania organizacji. Katastrofalny występ w LCS EU 2017 Spring Split przyczynił się ostatecznie do utraty miejsca w najbardziej prestiżowej lidze LoL-a na Starym Kontynencie, choć jeszcze rok temu Origen walczyło w samym finale wiosennej rundy. Kwestią czasu były zmiany – czy to w składzie, czy w zarządzie.

Dzisiaj nie ma już wątpliwości. Origen w Challenger Series będzie walczyło inną piątką niż tą, którą mogliśmy oglądać w LCS. O odejściu z hiszpańskiej organizacji poinformował dotychczasowy toplaner – Max „Satorius” Günther. Niemiec w trykocie Origen grał od zaledwie kilku miesięcy, zajmując miejsce sOAZa. Co więcej, był to jego debiut jeśli chodzi o LCS. W pierwszym splicie wygrał jedynie dwa z dwudziestu ośmiu meczów, osiągając KDA na poziomie 1,51.

Na chwilę obecną nie wiadomo, kto zajmie miejsce Satoriusa w Origen. Organizacja nie wydała oświadczenia w sprawie odejścia niemieckiego zawodnika.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Szczegóły fazy finałowej Lay's Gaming Legia Community Cup

W najbliższą niedzielę na stadionie warszawskiej Legii odbędą się finały Lay's Gaming Legia Community Cup z udziałem ośmiu czołowych zawodników polski...