fot. StarLadder

G2 Esports zaproszone na ESL One Cologne 2017

Siódme zaproszenie na ESL One Cologne 2017 rozdane. Prawo do udziału w lipcowym turnieju otrzymała tym razem francuska formacja G2 Esports, która po początkowych perturbacjach związanych ze zmianami w składzie wychodzi powoli na prostą.

Tuż po ELEAGUE Major 2017 w Altancie G2 w ramach tzw. „French Shuffle” przejęło trzech graczy Teamu EnVyUs, tworząc tzw. francuski super-team. W swoich pierwszych meczach online piątka znad Sekwany daleka była jednak od oczekiwanej formy i dopiero z czasem udało się jej wskoczyć na właściwe tory. Efektem tego był m.in. występ na StarLadder i-League StarSeries Season 3, gdzie podopieczni Edouarda „SmithZza” Dubourdeaux przegrali w ćwierćfinale z późniejszym triumfatorem imprezy, FaZe Clanem.

W związku z tym na ESL One w Kolonii zobaczymy na pewno:

FaZe Clan Fnatic G2 Esports Natus Vincere
Ninjas in Pyjamas SK Gaming Virtus.pro

Do rozdania pozostało jeszcze pięć zaproszeń. Ponadto cztery kolejne miejsca trafią w ręce ekip, które wywalczą je sobie w ramach kontynentalnych eliminacji. Same zawody ESL One Cologne 2017 rozegrane zostaną między 7 a 9 lipca, zaś ich łączna pula nagród to 250 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Origen Satorius

Satorius rozstaje się z Origen

Origen obecnie znajduje się w dołku, jakiego nie doświadczyło prawdopodobnie od pierwszego dnia powstania organizacji. Katastrofalny występ w LCS EU 2...