fot. SLTV

Pompa Team w półfinale ESL Mistrzostw Polski

Pierwszy ćwierćfinał 14. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends zakończony. W starciu Pompa Teamu ze Świdrującymi Tygrysami lepsza okazała się ekipa Unknowna. Do zwycięstwa jego drużyny potrzeba było czterech starć na Sunmoner’s Rift. Tym samym PT zapewnił sobie miejsce w finałach lanowych EMP w Katowicach, które odbędą się w ostatni weekend kwietnia.

Nie było to jednak tak pewne zwycięstwo, jak można by wnioskować po grze Pompa Teamu w fazach grupowych. Tam – oprócz meczów z Teamem Kinguin – miażdżyli swoich oponentów na lewo i prawo. Świdrujące Tygrysy jednak były godnym rywalem dla formacji Matisława. Dopiero w dwóch ostatnich grach Pompa Team zwyciężył w bardziej przekonywującym stylu.

20 kwietnia, czwartek
19:00 Świdrujące Tygrysy 1 : 3 Pompa Team Bo5

W półfinale PT zmierzy się z liderem grupy E – AGO Gaming. To spotkanie odbędzie się w poniedziałek 24 kwietnia o godzinie 19:00. Natomiast już jutro czeka nas drugi ćwierćfinał. O ostatnie miejsce w gronie półfinalistów powalczą Team Sprzedani 2 oraz Team DPD. Pełny harmonogram play-offów 14. sezonu EMP w LoL znajdziecie tutaj.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

G2 Esports zaproszone na ESL One Cologne 2017

Siódme zaproszenie na ESL One Cologne 2017 rozdane. Prawo do udziału w lipcowym turnieju otrzymała tym razem francuska formacja G2 Esports, która po p...