fot. WESG

EPL: North pewnie zwycięża z Kinguin

Team Kinguin przegrywa kolejne spotkania w ESL Pro League Season 5. Polacy tym razem musieli uznać wyższość podopiecznych North, którzy bez większych problemów najpierw zwyciężyli na Cobblestonie, a następnie na Inferno.

  • Team Kinguin 11:16 North – Cobblestone

Pierwsza mapa zaczęła się dla Teamu Kinguin pozytywnym akcentem – wygraną pistoletówką. Chwilę później Polacy prowadzili 3:0, ale wtedy pełne wyposażenie zdobyli Duńczycy i to oni zaczęli zgarniać kolejne punkty. W pierwszej części potyczki dopuścili naszych rodaków do słowa jeszcze tylko dwa razy. Choć po stronie atakującej Kinguin radziło sobie nieco lepiej, to North do końca utrzymało pięciopunktową zaliczkę i wygrało 16:11.

  • North 16:5 Team Kinguin – Inferno

Zawodnicy Kinguin na Inferno zaczęli po stronie atakującej. Znów wygrali pistoletówkę, ale poza tym nie pokazali tak naprawdę nic ciekawego i przekonywującego. North wiedziało czego się spodziewać po Polakach i bezproblemowo odpierało ich kolejne ataki. k0nfig i spółka po piętnastu rundach wygrywali 10:5. Do końca meczu Kinguin nie zdobyło już ani jednego punktu – wszystkie trafiły na konto Duńczyków, którzy finalnie zwyciężyli 16:5.

Sytuacja Kinguin w rankingu ESL Pro League Season 5 jest coraz gorsza, ale podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego nadal mają szansę na uniknięcie automatycznego spadku. Do 13. EnVyUs tracą zaledwie trzy punkty, zaś od 12. Virtus.pro dzieli ich sześć oczek.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pompa Team w półfinale ESL Mistrzostw Polski

Pierwszy ćwierćfinał 14. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends zakończony. W starciu Pompa Teamu ze Świdrującymi Tygrysami lepsza okazała s...