fot. DreamHack

Izako Boars kontra ALSEN. Stawką miejsce na finałach EMP!

Dziś wieczorem poznamy kolejnego uczestnika finałów 14. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive. O godzinie 19:00 rozpocznie się bowiem decydujący mecz w grupie A – Izako Boars zmierzy się z ALSEN-Teamem. Potyczkę będziecie mogli oglądać w ESL.TV Polska.

Reprezentanci obu drużyn mieli już okazję zmierzyć się ze sobą w fazie grupowej trwającej edycji EMP. Do spotkania doszło w pierwszej rundzie drabinki wygranych i wówczas zwycięstwo odnieśli podopieczni Piotra „Izaka” Skowyrskiego, dzięki czemu awansowali do finału WB, w którym później przegrali z Kinguin. Z kolei ALSEN w swoim drugim grupowym meczu starło się z Samsung4Gamers by Inetkox i po zaciętym boju wygrało 2:1.

Stawka dzisiejszej potyczki jest bardzo wysoka, gdyż zwycięzcy zapewnią sobie awans na finały lanowe 14. sezonu EMP, które 29-30 kwietnia odbędą się w katowickiej ESL Arenie. Wcześniej miejsce na zawodach zapewnili sobie reprezentanci Teamu Kinguin i PRIDE.

21 kwietnia, piątek
19:00 Izako Boars vs ALSEN-Team Bo3

Spotkanie rozpocznie się o 19:00 i rozegrane zostanie w trybie best of three. Transmisja z komentarzem Macieja „Morgena” Żuchowskiego i Kuby „KubiKa” Kubiaka dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwszy dzień cs_summit zakończony

Wczoraj wieczorem zainaugurowane zostały odbywające się w Los Angeles zawody cs_summit. W nocy z czwartku na piątek doszło w sumie do czterech pojedyn...