fot. Samsung

Samsung4Gamers by Inetkox wygrywa SLTV ProSeries XVII

Po dwóch miesiącach zmagań zakończyła się wreszcie siedemnasta edycja rozgrywek StarLadder ProSeries. Po końcowy triumf sięgnęła polska formacja Samsung4Gamers by Inetkox, która w wielkim finale pokonała Kazachów z zARLANS.

  • zARLANS 1:2 Samsung4Gamers by Inetkox – Mirage 16:13, Cache 13:16, Cobblestone 9:16

Zwycięstwo bynajmniej nie przyszło jednak Polakom łatwo. Zespół dowodzony przez Mateusza „TOAO” Zawistowskiego już na starcie utrudnił sobie zadanie, przegrywając Mirage’a. Mapa była bardzo wyrównana i jej losy ważyły się do samego końca, ale ostatecznie to zARLANS zyskało przewagę. Na szczęście dla Koxów dwie kolejne odsłony tego pojedynku należały już tylko do nich. Najpierw dokonali fantastycznego comebacku na Cachu, odrabiając niekorzystny rezultat 3:12 i zwyciężając 16:13, by następnie na Cobblestonie przypieczętować końcowy sukces.

Dzięki wygranej INETKOXTV zgarnęło główną nagrodę w wysokości tysiąca dolarów. Z kolei ich kazachscy rywale zadowolić się musieli 700 dolarami. Na najniższym stopniu podium stanęło natomiast RuSh3D, które dzięki wygranej nad K29 w meczu o 3. miejsce wzbogaciło się o 300 dolarów.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

seized i s1mple kolejną parą HTC 2v2 Invitational

Dwójka zawodników Natus Vincere - Denis "seized" Kostin oraz Aleksandr "s1mple" Kostyliev - to kolejna, trzecia już para, która otrzymała zaproszenie...