Delord
fot. ESL

Delord rozstaje się z Team Kinguin

Paweł „delord” Szabla oficjalnie zakończył współpracę z Team Kinguin. Były wspierający formacji oświadczył za pośrednictwem swojego fanpage’a, iż z przyczyn osobistych nie będzie dłużej reprezentował barw „Pingwinów”.

Delord występował w Team Kinguin odkąd tylko organizacja ta utworzyła swoją dywizję League of Legends, czyli od końca listopada ubiegłego roku. Kinguin przyjęło wtedy pod swoje skrzydła podopiecznych Adriana „Hatchy’ego” Widery wraz ze szkoleniowcem i kilkoma analitykami. Od tamtego momentu delord i jego koledzy skupiali się wyłącznie na zakwalifikowaniu się do Challenger Series 2017 Spring. Ostatecznie udało im się to po przejściu przez otwarte kwalifikacje oraz pokonaniu Nerv w decydującym o awansie spotkaniu.

Niestety wiosenna runda Challenger Series nie poszła po myśli Polaków i koniec końców zajęli oni 5. miejsce w lidze, nie otrzymując możliwości zagrania w play-offach. We wszystkich dziesięciu rozegranych potyczkach delord uzyskał łączne KDA wynoszące 2,1, które wśród wspierających tej odsłony Challenger Series było najgorszym wynikiem.

Obecnie w Team Kinguin pozostała już tylko dwójka polskich graczy, a mianowicie Sebastian „Sebekx” Smejkal oraz Paweł „Woolite” Pruski.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Grupy Overwatch Rumble rozlosowane

Już w sobotę zainaugurowany zostanie Overwatch Rumble, czyli północnoamerykańskie zawody z pulą nagród w wysokości 10 tysięcy dolarów. W gronie uczest...