Finały Lay’s Gaming Legia Community Cup – najważniejsze informacje

Ośmiu zawodników, stadion Legii Warszawa i 5000 złotych w puli nagród – przed nami finały Lay’s Gaming Legia Community Cup. Najlepsi gracze o mistrzostwo zagrają już 23 kwietnia. Zapoznajcie się z najważniejszymi informacjami na temat nadchodzących zawodów!

Uczestnicy

O awans na lanowe finały walczyło kilka tysięcy graczy na dwóch konsolach, ale w Warszawie zobaczymy tylko ośmiu zawodników. Wśród nich jest między innymi reprezentant Legii Warszawa Łukasz „Lukster” Kamiński czy też aktualny Mistrz Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team™ – Miłosz „milosz93” Bogdanowski.

Xbox One PlayStation 4
Bartosz „bejott” Jakubowski Miłosz „milosz93” Bogdanowski
Mariusz „TeLLe” Marciniuk Marcin „mrn” Sczes
Łukasz „Lukster” Kamiński Michał „Michal-22PL” Albanowicz
Bartosz „Bartas” Tritt Kamil „Riptorek” Soszyński

Finały

Rywalizacja w Warszawie rozpocznie się na dwóch konsolach – Xbox One i PlayStation 4, ale mistrz zostanie wyłoniony w cross-platformowym pojedynku. Pary pierwszych meczów:

Podział nagród

Uczestnicy turnieju rywalizują nie tylko o najwyższe lokaty i prestiż, ale również o nagrody. W puli znalazło się 5000 złotych oraz karnety na Rundę Mistrzowską. Podział prezentuje się następująco:

1. 3000 PLN + karnet na Rundę Mistrzowską
2. 1000 PLN + karnet na Rundę Mistrzowską
3/4. 500 PLN + karnet na Rundę Mistrzowską

Obejrzyj finały

Ostatnie pojedynki Lay’s Gaming Legia Community Cup transmitowane będą w Internecie. Stream będzie można obejrzeć na fan page’ach ESL Polska i Legii Warszawa na Facebooku, a także na Twitchu.

Istnieje również okazja do obejrzenia meczów na żywo na stadionie Legii Warszawa. Wystarczy zarejestrować się na specjalnej stronie, ale także brać pod uwagę ograniczona liczbę miejsc. Dla gości zostaną przygotowane liczne atrakcje, w tym turnieje.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Odwiedź finały ESL Mistrzostw Polski w Katowicach

Najlepsze drużyny Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends już 29-30 kwietnia w katowickiej ESL Arenie powalczą o tytuły ESL Mistrzów Pols...