fot. Fnatic

Vonethil i Hafficool przesunięci na rezerwę Fnatic

W tym roku zespół Fnatic nie przypomina samego siebie. Formacja, która jeszcze kilka miesięcy temu znajdowała się w absolutnej światowej czołówce Overwatch, teraz lekko się pogubiła, co miało oczywiście negatywny wpływ na osiągane wyniki. W związku z tym nie dziwi dzisiejsza decyzja organizacji o przesunięciu dwóch zawodników na ławkę rezerwowych.

Los ten spotkał Olivera „Vonethila” Lagera oraz Hafþóra „Hafficoola” Hákonarsona. Ten pierwszy znajdował się w zespole od samego początku, czyli od lipca ubiegłego roku, gdy Fnatic przejęło skład nubris. Z kolei Hafficool związał się z ekipą dopiero w styczniu, wcześniej przechodząc kilkumiesięczny okres testów.

Vonethil i Hafficool to świetni gracze i wydaje mi się, że najlepszym dla obu stron rozwiązaniem będzie, jeśli znajdą dla siebie drużynę, z którą będą czuć się dobrze – stwierdził w oświadczeniu trener Fnatic, Robert „Roflgator” Malecki. – My natomiast chcemy znaleźć zawodników, którzy dadzą nam to coś, co pozwoli nam na powrót być najlepszymi jak tylko się da – dodał.

Nie wiadomo jeszcze kto zajmie miejsce przesuniętej na ławkę dwójki. Jeśli zaś o samego Szweda i Islandczyka chodzi, ich dotychczasowy pracodawca nie będzie robił im przeszkód w poszukiwaniu nowych ekip.

Obecny skład Fnatic prezentuje się następująco:

  • Casey „buds” McIlwaine
  • Matt „coolmatt69” Iorio
  • Warsi Faraaz „Stoop” Waris
  • Scott „Custa” Kennedy
  • Robert „Roflgator” Malecki – trener
  • Oliver „Vonethil” Lager – rezerwa
  • Hafþór „Hafficool” Hákonarson – rezerwa
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
AGO Gaming

Ripi nowym midlanerem AGO Gaming

AGO Gaming, jeden z uczestników 14. sezonu ESL Mistrzostw Polski, niedawno rozstało się z dwoma zawodnikami - Eberkazakiem oraz Matim. Dzisiaj poznali...