fot. DreamHack

Immortals zagra na DreamHack Summer 2017

Przedostatnie zaproszenie na turniej DreamHack Summer 2017 znalazło swojego adresata. Już teraz pewna udział w czwartym tegorocznym przystanku serii DreamHack ASTRO Open może być brazylijska formacja Immortals.

Dla Latynosów podróż do Szwecji będzie miała sentymentalny charakter. To właśnie tam rok temu sięgnęli po triumf, pokonując w wielkim finale faworyzowane Ninjas in Pyjamas. Od tego czasu w szeregach brazylijskiej formacji doszło do kilku przetasowań personalnych i obecnie w jej składzie znajduje się zaledwie czterech graczy. Wszystko z powodu niedawnego rozstania z Lincolnem „fnxem” Lau.

Na ten moment lista uczestników DreamHack Summer 2017 prezentuje się następująco:

Gambit Esports SK Gaming Fnatic
mousesports Immortals

Wolne pozostały trzy ostatnie miejsca, z czego jedno trafi w ręce zaproszonej drużyny, zaś dwa kolejne będą do zdobycia w kontynentalnych eliminacjach. Sama impreza DreamHack ASTRO Open Summer 2017 odbędzie się między 17 a 19 czerwca w szwedzkim Jönköping. Jej łączna pula nagród to 100 tysięcy dolarów, z czego połowa tej sumy trafi w ręce zwycięskiej formacji.

 

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Kinguin LoL

Team Kinguin ogłosił nowy skład LoL-a!

Team Kinguin w końcu ogłosił, kto będzie występował w ich dywizji League of Legends w letnim splicie. W składzie drużyny znaleźli się topowi zawodnicy...