Team Kinguin LoL
fot. Team Kinguin

Team Kinguin ogłosił nowy skład LoL-a!

Team Kinguin w końcu ogłosił, kto będzie występował w ich dywizji League of Legends w letnim splicie. W składzie drużyny znaleźli się topowi zawodnicy z Europy, a zatem „Pingwiny” z pewnością mają zamiar pokazać się z lepszej strony, niż w wiosennej odsłonie Challenger Series.

W drużynie Adriana „Hatchy’ego” Widery występować będzie były reprezentant Giants Gaming, którego poczynania mogliśmy oglądać w wiosennej rundzie LCS EU 2017. Olof „Flaxxish” Medin wcześniej pojawiał się już w wielu formacjach, lecz dopiero w tym roku otrzymał szansę pokazania swoich umiejętności w LCS. Niestety Giants Gaming zaliczyło bardzo słaby split i ostatecznie spadło do Challenger Series. Od kilku dni entuzjaści League of Legends spekulowali na temat dołączenia szwedzkiego toplanera do Team Kinguin. Dziś te plotki się potwierdziły.

Lukę pozostawioną po Wojciechu „Tabasko” Kruzie wypełni natomiast Daniel „Dan” Hockley. Nowy dżungler Teamu Kinguin pojawiał się już w takich organizacjach jak Unicorns of Love, mousesports, czy też Fnatic Academy. Dan od kilku lat nieprzerwanie występował się w rozgrywkach Challenger Series, a raz zagrał nawet w Promotion Tournament. Zawodnik ten może się pochwalić ogromnym doświadczeniem na tym szczeblu rozgrywek oraz imponującymi umiejętnościami indywidualnymi. Spodziewamy się, że Brytyjczyk bez wątpienia godnie zastąpi polskiego leśnika.

Benjamin „Visdom” Ruberg Larsen będzie pełnił rolę wspierającego Teamu Kinguin. Duńczyk pogrywał przez większość ubiegłego roku w HWA Gaming w tureckim TCL. Pomysł na zakontraktowanie tego zawodnika Hatchy wyjaśniał jego świetną komunikatywnością, mechaniką oraz szerokim wachlarzem postaci. Ponadto Visdom okazał się fenomenalnie zgrywać z Woolitem podczas scrimów.

Obecny skład Team Kinguin, który już niebawem zobaczymy w zamkniętych kwalifikacjach do Challenger Series prezentuje się następująco:

  • Toplane – Olof „Flaxxish” Medin
  • Jungler – Daniel „Dan” Hockley
  • Midlaner – Sebastian „Sebekx” Smekjal
  • Marksman – Paweł „Woolite” Pruski
  • Support – Benjamin „Visdom” Ruberg Larsen
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

pyth rozwiązał swój kontrakt z NiP-em

Przygoda Jacoba "pytha" Mourujärviego z Ninjas in Pyjamas oficjalnie się zakończyła. Pozostający poza grą Szwed poinformował dzisiaj, że doszedł z org...