MM

Mysterious Monkeys wykupiło slot w LCS EU!

Mysterious Monkeys to organizacja, która w świecie League of Legends nie jest znana szerszemu gronu fanów. Drużyna ta nie wychylała się nigdy na europejską scenę i mogliśmy oglądać jej poczynania wyłącznie w Niemczech i tamtejszym ESL Meisterschaft. Od dziś ta sytuacja się zmieni, bowiem Mysterious Monkeys wykupiło slot w LCS EU 2017 Summer Split należący do Misfits Academy.

Misfits Academy zdobyło cenne miejsce w LCS EU po tym, jak wygrało z Fnatic Academy w finale drabinki wygranych niedawno rozgrywanego Promotion Tournament. Decydujące spotkanie było niesamowicie zacięte, lecz ostatecznie to MFA triumfowało wynikiem 3:2.

Z racji tego, iż Riot Games kategorycznie zakazuje posiadania dwóch oddzielnych drużyn w rozgrywkach na najwyższym poziomie, Misfits musiało pozbyć się jednego ze swoich slotów. Zarząd organizacji potwierdził już sprzedaż miejsca w lidze na swoim profilu na Twitterze. Oficjalne oświadczenie pojawić ma się dopiero jutro.

Żadna ze stron nie ujawniła ceny, jaką Mysterious Monkeys musiało zapłacić, aby móc zagrać w letnim splicie najbardziej prestiżowych rozgrywek LoL-a w Europie. Wraz z dokonaniem tej transakcji, Mysterious Monkeys wyjawiło również, iż ich poprzedni skład podejmie walkę w CSQ, lecz pod banderą EURONICS Gaming.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
T4nk

T4nk zagra w Latin America North League 2017!

Karol "T4nk" Słomka potwierdził, że został reprezentantem Just Toys Havoks. Drużyna ta występuje na co dzień w Latin America North League 2017, w któr...