T4nk

T4nk zagra w Latin America North League 2017!

Karol „T4nk” Słomka potwierdził, że został reprezentantem Just Toys Havoks. Drużyna ta występuje na co dzień w Latin America North League 2017, w której nieprzerwanie zajmuje topowe miejsca.

Polak dał się poznać szerszej publice występując na tureckiej scenie League of Legends. W 2015 roku T4nk pogrywał w takich formacjach jak ZONE eSports, czy też Team Turquality. Po kilku miesiącach spędzonych w Turcji Karol wrócił do Polski i od tamtego czasu nieco odpuścił w kwestii profesjonalnej kariery, grając tylko na turniejach lanowych na naszym podwórku. Mimo wszystko śmiało można powiedzieć, że jest to bardzo utalentowany zawodnik oraz weteran polskiej sceny LoL-a. T4nk pojawiał się na większości polskich turniejów i zazwyczaj stawał na najwyższych stopniach podium.

Just Toys Havoks powstało na początku 2015 roku. Zespół od momentu pojawiła się w rozgrywkach Północnej Ameryki Łacińskiej zaczął rywalizować z Lyon Gaming, które ciągle widujemy na międzynarodowych turniejach w roli reprezentantów tamtejszego regionu. Transfer Polaka ma pomóc Just Toys Havoks w zdetronizowaniu Lyon Gaming.

Skład Just Toys Havoks na LLN Closing Cup 2017 wygląda następująco:

  • Toplaner – Gerardo „Porky” Cuamea
  • Jungler – Karol „T4nk” Słomka
  • Midlaner – Felipe „Hobbler” Tobón
  • Marksman – Fabián „Warangelus” Llanos
  • Support – Yair „Keoo” Campos
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Komentarz PGL w sprawie drużyn-akademii

Kilka tygodni temu ESL postanowiło zabrać głos w sprawie coraz popularniejszego trendu, by tworzyć siostrzane drużyny na prawach akademii. Dzisiaj swó...