fot. DreamHack

Cloud9 z ostatnim zaproszeniem na DreamHack Summer 2017

Organizatorzy DreamHack Summer 2017 ogłosili już wszystkie zaproszone przez siebie drużyny. Jako ostatnia gwarancję udziału w czwartym tegorocznym przystanku serii DreamHack ASTRO Open otrzymała północnoamerykańska formacja Cloud9.

W tym roku zespół Jordana „n0thinga” Gilberta miał już okazję pojawić się na dwóch sygnowanych przez DH imprezach. Co więcej, obie odbywały się w Stanach Zjednoczonych, także zawodnicy C9 dosłownie mogli czuć się jak w domu. Nie pomogło im to jednak, bo zarówno w Las Vegas, jak i Austin zaprezentowali się słabo, kończąc swój występ już na fazie grupowej.

Na ten moment lista uczestników DreamHack Summer 2017 prezentuje się następująco:

Cloud9 Gambit Esports SK Gaming
Fnatic mousesports Immortals

Wolne pozostały dwa ostatnie miejsca, które będzie można zdobyć w ramach kontynentalnych eliminacji. Sama impreza DreamHack ASTRO Open Summer 2017 odbędzie się między 17 a 19 czerwca w szwedzkim Jönköping. Jej łączna pula nagród to 100 tysięcy dolarów, z czego połowa tej sumy trafi w ręce zwycięskiej formacji.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy komplet uczestników Minora CIS

Zamknięte eliminacje do Minora CIS zakończone. Tym samym dzisiaj poznaliśmy komplet formacji, które już na początku czerwca powalczą o wyjazd na zamkn...