FIFA 18

Ronaldo na okładce FIFA 18!

EA Sports opublikowało pierwszy trailer najnowszej części serii FIFA. Zgodnie z oczekiwaniami gra trafi do sprzedaży 29 września, a na okładce zagości Cristiano Ronaldo, który w sobotnim finale Ligi Mistrzów zdobył tytuł najlepszego piłkarza meczu. Wedle zapowiedzi twórców jego ruchy i technika zostały starannie odwzorowane w trakcie sesji motion capture w Madrycie. Jego zaangażowanie miało pomóc „wykonać największy skok technologiczny”, jaki kiedykolwiek zrobili twórcy.

W ramach oferty przedpremierowej (edycja Ronaldo) użytkownicy konsol PS4, Xbox One i komputerów osobistych zagrają w FIFA 18 na trzy dni przed oficjalną premierą, otrzymają 20 złotych paczek premium przyznawanych pojedynczo przez kolejnych 20 tygodni, zestaw strojów i możliwość wypożyczenia gwiazdy Realu na pięć meczów w trybie FUT. Gra dostępna będzie także na starszych konsolach PS3 i Xbox 360 oraz na Nintendo Switch.

W polskiej wersji językowej za komentarz odpowiadać będą Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski. Dostępna będzie także polska Ekstraklasa i reprezentacja narodowa.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Markoś rozstaje się z Samsung4Gamers by inetkox

W Samsung4Gamers by inetkox doszło do kolejnej już zmiany personalnej. Kilka dni temu szeregi ekipy opuścił Wiktor "mynio" Kruk, zaś w dziś w jego śla...