WildTurtle
fot. Riot Games

Pojedynek Cloud9 z FlyQuest zakończy trzecią kolejkę LCS NA

Dzisiejszej nocy będziemy mogli emocjonować się meczami ostatniego dnia trzeciej kolejki LCS NA 2017 Summer Split. Przed nami cztery spotkania. Dwa najciekawsze z nich będziecie mogli obejrzeć z polskim komentarzem w ESL.TV Polska.

Na start na arenę w Los Angeles wyjdą reprezentanci Teamu EnVyUs oraz Teamu SoloMid. Bjergsen i jego koledzy zwyciężyli wczoraj z jedną z najsłabszych formacji ligi, czyli Liquid, ale nie było to dla nich takie proste jakby się mogło wydawać. TSM zdecydowanie nie odnalazł swojej formy sprzed paru miesięcy i może mieć problemy z dość dobrze prezentującym się EnVy. Równocześnie w drugim studiu LCS NA Phoenix1 stanie w szranki z Counter Logic Gaming. Ci pierwsi przegrali wczoraj piąty mecz z rzędu i mają znikome szanse na ogranie solidnie wyglądającego CLG. Aphromoo i reszta grają ostatnimi czasy na dużo wyższym poziomie i powinni spokojnie dopisać kolejne punkty na swoje konto.

Około północy czeka nas pojedynek FlyQuest z Cloud9. Wbrew pozorom to spotkanie może okazać się bardzo wyrównane, bo mimo że FlyQuest nie posiada obecnie zbyt wielu zwyciężonych serii, to w każdym meczu sprawia ogromne problemy swoim oponentom. Tak samo może być w starciu z Cloud9, które obecnie gra zdecydowanie poniżej wszelkich oczekiwań. Również o północy rozpocznie się walka pomiędzy Echo Fox a Teamem Dignitas. Obie formacje znajdują się obecnie dość wysoko w tabeli i prezentują bardzo imponujące style gry. Niemniej jednak to Dignitas wydaje się mieć o wiele większe szanse na triumf w tym spotkaniu.

Harmonogram trzeciego dnia trzeciej kolejki LCS NA 2017 Summer Split:

Niedziela, 18 czerwca 2017
21:00 Team EnVyUs VS Team SoloMid Bo3
21:00 Phoenix1 VS Counter Logic Gaming Bo3
Poniedziałek, 19 czerwca 2017
00:00 FlyQuest FlyQuest VS C9 Cloud9 Bo3
00:00 Team Dignitas VS Echo Fox Bo3

Pojedynek Teamu EnVyUs z Teamem SoloMid oraz FlyQuest z Cloud9 będzie transmitowany przez ESL.TV Polska. Komentować będą dla was Michał „Avahir” Kudliński oraz Arkadiusz „Radjo_log” Popiel. Więcej informacji na temat amerykańskich rozgrywek znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

WCS Jönköping: Nerchio odpada, Elazer w ćwierćfinale

Zakończył się występ kolejnego Polaka. Artur "Nerchio" Bloch został dotkliwie pokonany przez PtitDrogo w pierwszej rundzie play-offów WCS Jönköping i...