fot. CyberGamer

Rozesłano zaproszenia na eliminacje do DreamHack Malmö 2017 dla Azji i Oceanii

Poznaliśmy szczegóły pierwszych kontynentalnych eliminacji do DreamHack Malmö 2017. Już pod koniec czerwca w szranki staną ze sobą reprezentanci drużyn pochodzących z rejonu Azji oraz Oceanii, zaś ich celem będzie występ na drugim tegorocznym przystanku serii DreamHack Masters.

Na imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć najbardziej znanych ekip z tamtej strony świata, czyli TyLoo oraz Team Immunity. Ponadto zobaczymy w akcji m.in. Mogołów z The MongolZ czy też Chińczyków z ViCi Gaming. Kwalifikacje to także miejsce dla trochę bardziej orientalnych dla europejskiego kibica formacji, pochodzących z takich krajów, jak chociażby Singapur oraz Kuwejt.

O udział w DreamHack Masters Malmö 2017 powalczą:

Team Immunity TyLoo ViCi Gaming The MongolZ
Team RvN B.O.O.T-dreamScape Recca Esports Dark Sided

Azjatycko-oceaniczny turniej eliminacyjny do DreamHack Malmö 2017 odbędzie się 23 – 25 czerwca i rozgrywany będzie w drabince pojedynczej eliminacji. Zwycięzca wielkiego finału zapewni sobie awans na zawody główne, które będą mieć miejsce w sierpniu.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro pokonało HellRaisers i zagra w finale turnieju Moskwie!

Po długim półfinale zawodów rozgrywanych w Moskwie możemy być pewni, że Virtus.pro nie kończy przygody z turniejem. Polacy pokonali HellRaisers i o pi...