fot. DreamHack/Martin Johansson

FlipSid3 wygrywa turniej Rocket League podczas DreamHack Summer 2017

Pierwszy tegoroczny turniej Rocket League rozgrywany pod egidą DreamHacka dobiegł końca. Niespodzianki nie było, a po triumf sięgnął faworyzowany od samego początku zespół FlipSid3 Tactics, który w wielkim finale pokonał Gale Force eSports.

Bynajmniej jednak wygrana w całej imprezie nie przyszła Francesco „Kuxirowi97” Cinquemaniemu i jego kolegom bezproblemowo. Jeszcze w fazie grupowej problemy sprawiła im nieznana szwedzka ekipa Bobs Bonor, a jeszcze gorzej było w półfinale. Wtedy to F3 podjęło europejski skład Defusekids, z którym po wyrównanym boju zwyciężyła dopiero wynikiem 3:2.

Nieco łatwiej było w samym wielkim finale. Gale, które dotychczas pozostawiło po sobie lepsze od rywali wrażenie, starało się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale nie zdało się to na nic. FlipSid3 było po prostu lepsze, dzięki czemu zatriumfowało 4:2, zgarniając tym samym główną nagrodę w wysokości 20 tysięcy dolarów. Dokładny podział pieniędzy prezentuje się następująco:

1. FlipSid3 Tactics 20 000 $
2. Gale Force eSports 12 000 $
3-4. Defusekids, Rogue 6 000 $
5-8. Team Infused, PENTA Sports, Prophecy, Aero Kings 1 500 $
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rozesłano zaproszenia na eliminacje do DreamHack Malmö 2017 dla Azji i Oceanii

Poznaliśmy szczegóły pierwszych kontynentalnych eliminacji do DreamHack Malmö 2017. Już pod koniec czerwca w szranki staną ze sobą reprezentanci druży...