Venatores pokonuje Izako Boars w finale Ballistix Challenge

Trwający od soboty lan Ballistix Challenge, który rozgrywany był w ramach imprezy GameON Kielce, dobiegł końca. Po zwycięstwo sięgnęła ostatecznie ekipa Venatores, która w wielkim finale nadspodziewanie szybko poradziła sobie z Izako Boars.

Łatwo nie oznacza jednak, że mapy padały łupem Sebastiana „dArka” Babińskiego i jego kolegów dzięki wysokim wygranym. Wręcz przeciwnie – zarówno Overpass (16:13), jak i rozegrany później Train (16:12) długimi fragmentami były bardzo wyrównane, zaś losy zwycięstwa nierzadko ważyły się do samego końca. Niemniej koniec końców to zawsze podopieczni Macieja „Lilou” Mozeluka okazywali się lepsi.

Dzięki triumfowi Venatores zgarnęło główną nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych. Z kolei Izako Boars musieli zadowolić się sześcioma tysiącami złotych. Przypomnijmy, że łączna pula całej imprezy osiągnęła kwotę 20 tysięcy złotych. Klasyfikacja końcowa prezentuje się następująco:

1. Venatores 10 000 zł
2. Izako Boars 6 000 zł
3-4. Bynie Pągowskiego, Pompa Team Yellow 2 000 zł
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fnatic dołącza do grona półfinalistów DreamHack Summer 2017

Znamy już komplet półfinalistów trwających od wczoraj zawodów DreamHack ASTRO Open Summer 2017. Jako ostatnia do tego grona dołączyła szwedzka formacj...