fot. CyberGamer

Team Immunity bez drużyny CS:GO

Dość niespodziewanie znany m.in. z gry na ESL One Cologne 2015 Team Immunity stracił swoją drużynę Counter-Strike: Global Offensive. Jak poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych Callum „BURNRUOk”‚ Henderson, on i jego koledzy podjęli decyzję o zakończeniu współpracy z organizacją.

Sytuacja ta ma być pokłosiem kompletnie nieudanego występu podczas finałów pierwszego sezonu ZEN Esports Network. Przypomnijmy, że Immunity przystępowało do imprezy w roli faworyta, ale po dwóch porażkach z koreańskim MVP PK musiało zadowolić się zaledwie trzecim miejscem.

W związku z tym BURNRUOk, a także Sean „Gratisfaction”‚ Kaiwai, Mohammed „MoeycQ” Tizani oraz Erka „erkaSt” Gantulga poszukiwać będą nowego domu. Jak można wywnioskować z oświadczenia opublikowanego przez Hendersona, skład zamierza nadal trzymać się razem. Nie wiadomo za to jaki los czeka Jamesa „Jamesa” Quinna. Australijczyk jeszcze w kwietniu został odsunięty od zespołu, jednak jego umowa z Immunity nadal pozostaje ważna.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Xyp9x zakłada związek zawodowy duńskich e-sportowców

Reprezentujący Astralis Andreas "Xyp9x" Højsleth postanowił wspomóc rozwój rodzimej sceny e-sportowej. W związku z tym 21-latek przy współpracy z DEF-...