fot. Dota 2

Pula nagród The International 2017 zbliża się do 16 milionów dolarów

Od wypuszczenia najnowszej Przepustki Bitewnej, zawierającej w sobie kompendium The International 2017, minęło zaledwie 45 dni, a pula nagród turnieju przekroczyła już próg 15 milionów dolarów. Tradycją stało się już przekazanie 25% dochodu ze sprzedaży przepustek do głównej puli najważniejszych zawodów w Dota 2 w roku.

Na ten moment Valve wzmocniło Przepustkę Bitewną tylko dwoma dodatkami, a i tak wkład fanów w pulę nagród TI 7 jest niesamowicie wielki. Gdyby zawody miały zacząć się dziś, to rywalizacja toczyłaby się o pokaźne 15 844 810 dolarów. Po nieco ponad sześciu tygodniach tegoroczna odsłona turnieju wciąż wyprzedza The International 6 o prawie 600 tys. dolarów. Deweloperzy gry z pewnością mają w zanadrzu kolejne dodatki do przepustki, które jeszcze bardziej podbiją główna pulę nagród turnieju.

fot. dota2.prizetrac.kr

Przepustkę Bitewną z kompendium The International 7 wciąż można zakupić. Więcej informacji na temat ceny oraz tego, co zawiera w sobie ten pakiet znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
CLG

CLG, Immortals i Dignitas na czele tabeli po trzeciej kolejce LCS NA

Trzecia kolejka LCS NA 2017 Summer Split jest już historią. W nocy rozstrzygnięte zostały ostatnie cztery pojedynki w ramach rozrywek trzeciego tygodn...