Xtrfy M1 Optical

Xtrfy i Ninjas in Pyjamas prezentują nową myszkę

Marka Xtrfy należąca do szwedzkiej organizacji Ninjas in Pyjamas wypuszcza na rynek nowy model gamingowej myszy. Xtrfy M1 Optical miał zostać zaprojektowany od podstaw przez członków NiP, a prace trwały od 2014 roku. Urządzenie wyposażone jest w sensor PMW3310 i pięć programowalnych przycisków, z których trzy główne wykorzystują przełączniki Omron, a dwa boczne przełączniki Kailh.

Obudowa M1 Optical jest dostosowana do praworęcznych użytkowników i pokryta gumowaną powierzchnią. Waga urządzenia wynosi 95 gramów. Pleciony kabel ma dwa metry długości. Mysz oświetlona jest żółtymi diodami LED o zmiennej jasności. M1 Optical działa na zasadzie Plug and Play i nie korzysta z dodatkowego oprogramowania. Pod spodem myszy można jednak znaleźć przyciski służące do zmiany DPI (w zakresie od 400 do 4000) oraz polling rate.

Nie znamy jeszcze sugerowanej ceny detalicznej Xtrfy M1 Optical. Mysz trafi do sprzedaży na jesieni 2017 roku w wersji standardowej i opatrzonej logiem NiP.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Elazer gładko awansuje do półfinału WCS Jönköping

Ostatni Polak w stawce, Mikołaj "Elazer" Ogonowski, kontynuuje passę zwycięstw. Tym razem były reprezentant True eSport zdeklasował zawodnika z Meksyk...