Major League Gaming przedstawiło listę uczestników internetowych kwalifikacji do
MLG Winter Arena 2012. Wśród nich znajdziemy dwójkę naszych rodaków, Marcina "
DieStara" Wieczorka i Tomasza "
Tarsona" Boronia, którzy będą walczyć o najlepszą ósmkę regionu europejskiego, co umożliwi im uczestnictwo w imprezie z w pełni opłaconą podróżą i pobytem w Nowym Jorku, mieście, w którym odbędzie się event. Łącznie na Winter Arena pojawi się 32 graczy: ośmiu najlepszych z MLG Providence i po ośmiu z każdego z regionów: europejskiego, północnoamerykańskiego i koreańskiego.
Najmniej chętnych mamy zawodników z Europy, ale można to tłumaczyć nadchodzącym Assembly Winter 2012, które niestety pokrywa się datami z imprezą MLG. Przypomnijmy, że swój udział na Assembly potwierdził już chociażby

Grzegorz "
MaNa" Komincz.
Uczestnicy europejskich kwalifikacji do MLG Winter Arena:
Ret
SjoW
Socke
ThorZaIN
Orly
merz
viOlet
Grubby
HasuObs
Adelscott
biGs
Bischu
ClouD
DieStar
Feast
GoOdy
jimpo
LaLuSh
LiveZerg
monchi
NightEnD
Pomi
Tarson
TitaN
Welmu
XlorD
Pula nagród w Winter Arena wynosi 26 000$, z których dziesięć tysięcy przypadnie zwycięzcy. Impreza ta jest jedynie rozgrzewką przed zimowymi mistrzostwami, gdzie zawodnicy rozdzielą między sobą aż 76 tysięcy dolarów.
Kwalifikacje do Winter Arena odbędą się w pierwszych dwóch tygodniach lutego.
Lista uczestników kwalifikacji z każdego regionu
taki z niego europejczyk?