
Firma
BenQ została oficjalnym partnerem turnieju
East Games United 2011. Dzięki współpracy podjętej przez obie strony łączna wartość nagród w rozgrywkach CS-a 1.6 wyniesie około
19 tysięcy złotych! Sponsor polskiej organizacji DELTAeSPORTS.COM przeznaczy na zmagania gratyfikacje warte 13 tys. złotych, a wśród nich znajdzie się pięć monitorów opracowanych przez wyżej wymienioną spółkę wspólnie z emerytowanymi gwiazdami szwedzkiej sceny Counter Strike'a, HeatoN'em i SpawN'em, które podarowane zostaną zwycięzcom.
Podział nagród:
3500zł + 5x BenQ XL2410T
1500zł + 5x BenQ EW2420
1000zł + 5x BenQ S1420
Jak zapowiadają organizatorzy, postarają się także o nagrody dla zespołu, który uplasuje się tuż za podium, na czwartej lokacie. Tegoroczna kwota uzyskana z premii przewyższa o 8 tysięcy pulę nagród z poprzedniej edycji. EGU 2011 odbędzie się w dniach 28-29 maja na terenie lodowiska miejskiego ośrodka sportu i rekreacji w Białymstoku. Na evencie zobaczymy 16 zespołów, które o awans walczyły już od kwietnia w internetowych eliminacjach.