All-Star 2018

Podstawowe informacje

Nazwa All-Star 2018
Data 7-9 grudnia 2018
Miejsce Esports Arena, Las Vegas, Stany Zjednoczone
Gra League of Legends
Liczba uczestników 14
Format Półfinały i finał turnieju 1v1 – Bo3
Wszystkie pozostałe mecze – Bo1

Uczestnicy

Zachód Wschód
LEC Logo

Europa

Ameryka Północna

Korea Południowa

Chiny

Caps Doublelift Faker Uzi
Broxah Sneaky Bang MXLG
Jiizuke Licorice Peanut Rookie
Wickd imaqtpie Watch Luo Yunxi
NoWay Voyboy Madlife Guan Zong
GoB GG Shiphtur Captain Jack JieZou
Alexelcapo Hai Shy Godlike
Gripex BunnyFuFuu Bitdory Zhou Shuyi
NightBlue3 Sao Nan
Luxxbunny Fireloli


Turcja

Brazylia

Wietnam

Tajwan, Hong Kong, Makau

Dumbledoge BrTT Artifact Maple
Broken Blade Rakin Zeros Westdoor
Immortoru YoDa QTV NL
KFCEatbox Uniki Misthy Bebe


Globe Conquerors Manila

Południowa Ameryka Łacińska

Północna Ameryka Łacińska

Południowo-wschodnia Azja

Japonia

Tierwulf Seiya G4 Evi
Plugo Arce Rockky Ceros
Capri Reubenmaster Riku Sutanmi
Lastpick Ness


Wspólnota Niezależnych Państw

Australia i Oceania

Kira Triple
Diamondprox Babu
FlashInTheNight MidBeast

Harmonogram – dzień #1

Piątek, 7 grudnia

NA vs EU (z influencerami)

1:00 Licorice
NightBlue3
Sneaky
Doublelift
Imaqtpie
1:0 Wickd
Broxah
Jiizuke
Caps
NoWay

Charytatywny turniej 2v2

2:00  Caps
Alexelcapo
1:0 Triple
MidBeast
2:10 Captain Jack
Faker
1:0 brTT
Yoda
2:20 G4
Riku
0:1 Maple
LN
2:30 Zeros
QTV
1:0 Dumbledoge
Immortoru
2:40 Ceros
Sutanmi
0:1 Diamondprox
FlashInTheNight
2:50 Uzi
Guan Zong
0:1 Doublelift
Voyboy
3:00 Seiya
ReubenMasters
0:1 Rookie
Luo Yun-Xi
3:10 Tierwulf
Caprimint
0:1 Shiphtur
Licorice

Nexus Blitz (zawodowcy)

3:20 Broken Blade
Licorice
Faker
Maple
Seiya
1:0 Zeros
Rakin
Uzi
Jiizuke
Tierwulf

Tandem Mode (zawodowcy)

4:20 Evi/Ceros
Diamondprox/MLXG
Kira/Rookie
Sneaky/Bang
Broken Blade/Westdoor
0:1 G4/Rockky
Ning/Peanut
Zeros/Jiizuke
Doublelift/brTT
Pabu/Artifact

URF

5:20 GoB GG
Broxah
Artifact
Bang
Shy
1:0 Zhou Shu-Yi
Uzi
Plugo
Sneaky
Hai

Turniej 1v1

6:20 Broxah 0:1 Diamondprox
6:30 Maple 0:1 Arce
6:40 Faker 1:0 Artifact
6:50 Kira 0:1 Seiya
7:00 Uzi 1:0 G4
7:10 Broken Blade 0:1 Zeros
7:20 Jiizuke 1:0 Rockky
7:30 Sneaky 0:1 Bang

Harmonogram – dzień #2

Sobota, 8 grudnia

Charytatywny turniej 2v2

1:00 Caps
Alexelcapo
0:1 Captain Jack
Faker
1:10 Zeros
QTV
1:0 Maple
LN
1:20 Diamondprox
FlashInTheNight
0:1 Doublelift
Voyboy
1:30 Rookie
Luo Yun-Xi
0:1 Shiphtur
Licorice
1:40 Zeros
QTV
0:1 Captain Jack
Faker
1:50 Doublelift
Voyboy
0:1 Shiphtur
Licorice
2:00 Doublelift
Voyboy
1:0 Captain Jack
Faker

Tandem Mode (influencerzy)

2:10 Jukes/Rakin
Sao Nan/Rookie
Ness/Arce
Candice/Uzi
BunnyFuFuu/Licorice
1:0 MisThy/Artifact
Broxah/Gripex
Lastpick/Plugo
BeBe/Westdoor
Dumbledoge/KFCEatbox

Turniej 1v1

3:10 Doublelift 1:0 brTT
3:20 Rookie 1:0 Plugo
3:30 Peanut 1:0 Rakin
3:40 Caps 1:0 Ceros
3:50 Tierwulf 0:1 Pabu
4:00 Westdoor 0:1 Triple
4:10 Dumbledoge 0:1 Evi
4:20 Licorice 0:1 mlxg

Nexus Blitz (influencerzy)

4:30 Westdoor
Peanut
Bitdory
Lastpick
Arce
0:1 Luxxbunny
Sneaky
Caps
Rookie
Fireloli

Turniej 1v1

5:30 Jiizuke 0:1 Faker
5:40 Rookie 1:0 Seiya
5:50 mlxg 0:1 Maple
6:00 Peanut 0:1 Evi
6:10 Doublelift 0:1 Pabu
6:20 Bang 1:0 Triple
6:30 Caps 1:0 Zeros
6:40 Uzi 1:0 Diamondprox

Harmonogram – dzień #3

Niedziela, 9 grudnia

Wschód kontra Zachód

1:00 Maple
Evi
Ceros
Rookie
G4
1:0 Diamondprox
Caps
Broxah
Kira
Rakin
2:00 brTT
Sneaky
Doublelift
Seiya
Tierwulf
0:1 Bang
Westdoor
Uzi
Triple
Artifact
3:00 Ceros
Faker
mlxg
Pabu
Rockky
0:1 Jiizuke
Dumbledoge
Seiya
Broken Blade
Plugo

Turniej 1v1

4:00 Faker 0:1 Pabu
4:10 Caps 1:0 Maple
4:20 Rookie 1:0 Bang
4:30 Uzi 1:0 Evi
4:40 Rookie 0:1 Pabu
5:00 Caps 1:0 Uzi

Chiny vs Korea

5:20 Godlike
mlxg
Rookie
Uzi
JieZou
1:0 Peanut
Watch
Faker
Bang
MadLife

Turniej 1v1

6:20 Caps 1:0 Pabu

Transmisja

Transmisję z All-Star 2018 będziecie mogli obejrzeć pod tym adresem.

Tagi: ,