DreamHack Masters Malmö 2017

Informacje

Nazwa DreamHack Masters Malmö 2017
Data 30 sierpnia – 3 września 2017
Miejsce Malmö, Szwecja
Gra CS:GO
Uczestników 16
Pula nagród 250 000$
System Faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A
B.O.O.T-dream[S]cape ImpressioN benkai splashske moxie Tommy dsn (t)
Cloud9 Skadoodle Stewie2k autimatic RUSH tarik valens (t)
North MSL k0nfig cajunb aizy valde ruggah (t)
SK Gaming FalleN fer coldzera TACO felps dead (t)
Grupa B
Astralis dev1ce dupreeh Xyp9x Kjaerbye gla1ve zonic (t)
Natus Vincere seized Edward flamie s1mple Zeus kane (t)
Renegades AZR jks USTILO Nifty Jayzwalkingz kassad (t)
Virtus.pro TaZ NEO pashaBiceps Snax byali kuben (t)
Grupa C
FaZe Clan rain karrigan NiKo GuardiaN olofmeister Robban (t)
Gambit Esports Dosia mou AdreN HObbit fitch
mousesports chrisJ oskar ropz suNny STYKO lmbt (t)
Ninjas in Pyjamas f0rest GeT_RiGhT Xizt draken REZ THREAT (t)
Grupa D
Team EnVyUs Happy SIXER RpK xms ScreaM maLeK (t)
Fnatic KRiMZ JW flusha Golden Lekr0 Jumpy (t)
G2 Esports shox bodyy NBK- apEX kennyS SmithZz (t)
Immortals HEN1 LUCAS1 boltz steel kNg zakk (t)

Grupy

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. North 2 2 0 1. Astralis 2 2 0
2. SK Gaming 3 2 1 2. Natus Vincere 3 2 1
3. Cloud9 3 1 2 3. Renegades 3 1 2
4. B.O.O.T-dream[S]cape 2 0 2 4. Virtus.pro 2 0 2
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Ninjas in Pyjamas 2 2 0 1. G2 Esports 2 2 0
2. Gambit Esports 3 2 1 2. Immortals 3 2 1
3. FaZe Clan 3 1 2 3. Fnatic 3 1 2
4. mousesports 2 0 2 4. Team EnVyUs 2 0 2

Faza grupowa

30 sierpnia

Grupa A

13:00 SK Gaming 16:2 B.O.O.T-dream[S]cape Mirage

Grupa B

13:00 Astralis 16:3 Renegades Train

Grupa A

14:30 North 16:10 Cloud9 Inferno

Grupa B

14:30 Virtus.pro 4:16 Natus Vincere Inferno

Grupa C

16:00 Gambit Esports 16:6 mousesports Train

Grupa D

16:00 Immortals 16:14 Fnatic Cobblestone

Grupa C

17:30 FaZe Clan 8:16 Ninjas in Pyjamas Nuke

Grupa D

17:30 G2 Esports 16:13 Team EnVyUs Inferno

Mecz przegranych grupy A

19:00 B.O.O.T-dream[S]cape 2:16 Cloud9 Mirage

Mecz przegranych grupy B

19:00 Renegades 16:7 Virtus.pro Cache

Mecz przegranych grupy C

20:30 mousesports 9:16 FaZe Clan Mirage

Mecz przegranych grupy D

20:30 Fnatic 16:13 Team EnVyUs Cobblestone
31 sierpnia

Mecz wygranych grupy A

10:00 SK Gaming 1:2 North
Cobblestone 16:5
Train 8:16
Inferno 11:16

Mecz wygranych grupy B

13:00 Astralis 2:0 Natus Vincere
Overpass 16:6
Mirage 16:10

Mecz wygranych grupy C

16:00 Gambit Esports 1:2 Ninjas in Pyjamas
Cache 16:19
Overpass 19:17
Train 7:16

Mecz wygranych grupy D

19:00 Immortals 1:2 G2 Esports
Mirage 12:16
Inferno 16:13
Overpass 10:16
1 września

Decydujący mecz grupy A

10:00 Cloud9 0:2 SK Gaming
Train 13:16
Cobblestone 9:16

Decydujący mecz grupy B

13:00 Renegades 0:2 Natus Vincere
Cobblestone 11:16
Train 11:16

Decydujący mecz grupy C

16:00 FaZe Clan 1:2 Gambit Esports
Mirage 16:11
Train 8:16
Nuke 13:16

Decydujący mecz grupy D

19:00 Fnatic 0:2 Immortals
Cache 10:16
Train 8:16

Faza pucharowa

2 września

Ćwierćfinały

10:00 G2 Esports 2:1 SK Gaming
Cobblestone 11:16
Inferno 19:17
Mirage 16:11
13:00 Ninjas in Pyjamas 2:1 Natus Vincere
Train 6:16
Nuke 22:20
Mirage 16:8
16:00 Astralis 0:2 Gambit Esports
Cache 13:16
Mirage 6:16
21:45 North 2:0 Immortals
Inferno 16:7
Mirage 19:17
3 września

Półfinały

11:00 G2 Esports 2:0 Ninjas in Pyjamas
Inferno 16:9
Cache 19:17
14:00 Gambit Esports 0:2 North
Train 15:19
Cobblestone 6:16

Wielki finał

18:00 G2 Esports 2:0 North
Inferno 16:12
Cobblestone 16:9

Klasyfikacja końcowa

1. G2 Esports 100 000$
2. North 50 000$
3-4. Gambit Esports, Ninjas in Pyjamas 22 000$
5-8. Astralis, Immortals, Natus Vincere, SK Gaming 10 000$
9-12. Cloud9, FaZe Clan, Fnatic, Renegades 2 000$
13-16. B.O.O.T-dream[S]cape, Team EnVyUs, mousesports, Virtus.pro 2 000$

Transmisja

Transmisja z DreamHack Masters Malmö 2017 dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , ,