ELEAGUE CS:GO Premier 2017

Informacje

Nazwa ELEAGUE CS:GO Premier 2017
Data 8 września – 13 października 2017
Miejsce Atlanta, Stany Zjednoczone
Gra CS:GO
Uczestników 16
Pula nagród 1 000 000$
System Faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A
FaZe Clan rain karrigan NiKo GuardiaN olofmeister RobbaN (t)
G2 Esports shox bodyy NBK- kennyS apEX SmithZz (t)
Natus Vincere seized Edward flamie s1mple Zeus kane (t)
Renegades AZR jks USTILO Nifty NAF kassad (t)
Grupa B
Fnatic KRiMZ JW flusha Golden Lekr0 Jumpy (t)
Immortals HEN1 LUCAS1 boltz steek cogu zakk (t)
mousesports chrisJ oskar ropz suNny STYKO lmbt (t)
North MSL k0nfig cajunb aizy valde ruggah (t)
Grupa C
Cloud9 Skadoodle Stewie2k autimatic RUSH tarik valens (t)
Team EnVyUs Happy SIXER RpK xms ScreaM maLeK (t)
Ninjas in Pyjamas f0rest GeT_RiGhT Xizt draken REZ THREAT (t)
Virtus.pro TaZ NEO pashaBiceps Snax byali kuben (t)
Grupa D
Astralis dev1ce dupreeh Xyp9x Kjaerbye gla1ve zonic (t)
Heroic MODDII Snappi niko JUGi es3tag FeTiSh (t)
Team Liquid nitr0 EliGE jdm64 stanislaw Twistzz zews (t)
SK Gaming Fallen fer coldzera TACO felps dead (t)

Grupy

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. FaZe Clan 2 2 0 1. North 2 2 0
2. G2 Esports 3 2 1 2. Fnatic 3 2 1
3. Natus Vincere 3 1 2 3. Immortals 3 1 2
4. Renegades 2 0 2 4. mousesports 2 0 2
Grupa C Grupa D
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. Cloud9 0 0 0 1. Astralis 0 0 0
2. Team EnVyUs 0 0 0 2. Heroic 0 0 0
3. Ninjas in Pyjamas 0 0 0 3. Team Liquid 0 0 0
4. Virtus.pro 0 0 0 4. SK Gaming 0 0 0

Faza grupowa

9 września

Grupa A

00:00 FaZe Clan 16:9 Renegades Mirage
01:15 G2 Esports 10:16 Natus Vincere Inferno

Mecz wygranych grupy A

04:00 FaZe Clan 16:6 Natus Vincere Inferno

Mecz przegranych grupy A

20:00 Renegades 0:2 G2 Esports
Mirage 9:16
Nuke 2:16

Decydujący mecz grupy A

22:30 Natus Vincere 0:2 G2 Esports
Cobblestone 12:16
Inferno 14:16
16 września

Grupa B

00:00 North 16:14 Fnatic Mirage
01:15 mousesports 8:16 Immortals Cobblestone

Mecz wygranych grupy B

02:30 Immortals 20:22 North Cobblestone

Mecz przegranych grupy B

20:00 mousesports 1:2 Fnatic
Train 5:16
Mirage 16:13
Cobblestone 13:16

Decydujący mecz grupy B

22:30 Immortals 0:2 Fnatic
Train 10:16
Inferno 14:16
23 września

Grupa C

00:00 Virtus.pro vs Team EnVyUs TBD
01:15 Cloud9 vs Ninjas in Pyjamas TBD

Mecz wygranych grupy C

02:30 TBD vs TBD TBD

Mecz przegranych grupy C

20:00 TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD

Decydujący mecz grupy C

22:30 TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
30 września

Grupa D

00:00 Astralis vs Team Liquid TBD
01:15 SK Gaming vs Heroic TBD

Mecz wygranych grupy D

02:30 TBD vs TBD TBD

Mecz przegranych grupy D

20:00 TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD

Decydujący mecz grupy D

22:30 TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD

Faza pucharowa

10 października

Ćwierćfinały

TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
11 października

Ćwierćfinały

TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
12 października

Półfinały

TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD
13 października

Wielki finał

TBA TBD vs TBD
TBD
TBD
TBD

Klasyfikacja końcowa

1. 500 000$
2. 150 000$
3-4. 70 000$
5-8. 35 000$
9-12. Immortals, Natus Vincere 8 750$
13-16. mousesports, Renegades 8 750$

Transmisja

Transmisja z ELEAGUE CS:GO Premier 2017 dostępna będzie na oficjalnym kanale ELEAGUE na Twitchu.

Tagi: , , , , ,