ELEAGUE Major 2017

Informacje

Nazwa ELEAGUE Major 2017
Data 22 – 29 stycznia
Miejsce Atlanta, Stany Zjednoczone
Gra CS:GO
Uczestników 16
Pula nagród 1 000 000 $
System System szwajcarski + faza pucharowa

Uczestnicy

Legendy
SK Gaming FalleN fer coldzera TACO fox dead (t)
Team Liquid nitr0 EliGE Hiko jdm64 Pimp zews (t)
Virtus.pro TaZ NEO pasha byali Snax kuben (t)
Fnatic olofmeister dennis twist KRiMZ disco doplan Jumpy (t)
Astralis dev1ce dupreeh Xyp9x kjaerbye gla1ve zonic (t)
FlipSid3 Tactics B1ad3 markeloff WorldEdit wayLander electronic
Natus Vincere seized GuardiaN Edward flamie s1mple Starix (t)
Gambit Esports Dosia AdreN mou Zeus HObbit kane (t)
Pretendenci
FaZe Clan rain aizy allu karrigan kioShiMa RobbaN (t)
GODSENT  pronax znajder JW flusha Lekr0 rdl (t)
North MSL k0nfig Maigskb0Y RUBINO cajunb ruggah (t)
mousesports chrisJ NiKo denis  Spiidi loWel lmbt (t)
OpTic Gaming NAF RUSH mixwell tarik  stanislaw  –
Team EnVyUs kennyS apEX NBK- Happy SIXER Next (t)
G2 Esports shox RpK SmithZz ScreaM bodyy NiaK (t)
HellRaisers ANGE1 STYKO Zero bondik DeadFox Johnta (t)

Faza grupowa

Drużyna Bilans Runda #1 Runda #2 Runda #3 Runda #4 Runda #5
Natus Vincere 3:0 16:3 mouz 16:6 EnVy 16:3 SK
Virtus.pro 3:0 16:13 OpTic 16:14 G2 16:10 Gambit
Fnatic 3:1 10:16 G2 16:13 North 16:11 mouz 16:11 EnVy
SK Gaming 3:1 16:7 HR 19:17 FaZe 3:16 Na`Vi 19:17 Astralis
Gambit Esports 3:1 16:8 North 16:9 GODS 10:16 VP 16:14 FaZe
North 3:2 8:16 Gambit 13:16 Fnatic 19:15 HR 16:9 G2 19:17 GODS
FaZe Clan 3:2 16:9 F3 17:19 SK 22:18 Liquid 14:16 Gambit 16:11 EnVy
Astralis 3:2 6:16 GODS 16:12 OpTic 16:5 G2 17:19 SK 16:3 Liquid
Team Liquid 2:3 21:25 EnVy 16:14 F3 18:22 FaZe 16:4 mouz 3:16 Astralis
Team EnVyUs 2:3 25:21 Liquid 6:16 Na`Vi 16:3 GODS 11:16 Fnatic 11:16 FaZe
GODSENT 2:3 16:6 Astralis 9:16 Gambit 3:16 EnVy 16:8 OpTic 17:19 North
OpTic Gaming 1:3 13:16 VP 12:16 Astralis 16:13 F3 8:16 GODS
mousesports 1:3 3:16 Na`Vi 16:7 HR 11:16 Fnatic 4:16 Liquid
G2 Esports 1:3 16:10 Fnatic 14:16 VP 5:16 Astralis 9:16 North
FlipSid3 Tactics 0:3 9:16 FaZe 14:16 Liquid 13:16 OpTic
HellRaisers 0:3 7:16 SK 7:16 mouz 15:19 North

Pierwsza runda

22-23 stycznia
16:00 Gambit Esports 16:8 North Cbble
17:15 Fnatic 10:16 G2 Esports Cache
18:30 SK Gaming 16:7 HellRaisers Mirage
19:45 Virtus.pro 16:13 OpTic Gaming Cbble
21:00 Natus Vincere 16:3 mousesports Cbble
22:15 Team Liquid 21:25 Team EnVyUs Cache
23:30 Astralis 6:16 GODSENT Train
00:45 FlipSid3 Tactics 9:16 FaZe Clan Nuke

Druga runda

Drużyny z bilansem 1:0 – 23-24 stycznia
17:15 Natus Vincere 16:6 Team EnVyUs Cbble
18:30 FaZe Clan 17:19 SK Gaming Mirage
23:30 GODSENT 9:16 Gambit Esports Overpass
00:45 Virtus.pro 16:14 G2 Esports Nuke
Drużyny z bilansem 0:1 – 23 stycznia
16:00 mousesports 16:7 HellRaisers Cache
19:45 FlipSid3 Tactics 14:16 Team Liquid Overpass
21:00 North 13:16 Fnatic Cbble
22:15 OpTic Gaming 12:16 Astralis Train

Trzecia runda

Drużyny z bilansem 2:0 – 24 stycznia
19:45 Virtus.pro 16:10 Gambit Esports Train
22:15 Natus Vincere 16:3 SK Gaming Dust2
Drużyny z bilansem 1:1 – 24 stycznia
16:00 Fnatic 16:11 mousesports Dust2
17:15 GODSENT 3:16 Team EnVyUs Cache
21:00 Astralis 16:5 G2 Esports Train
23:30 Team Liquid 18:22 FaZe Clan Nuke
Drużyny z bilansem 0:2 – 24-25 stycznia
18:30 North 19:15 HellRaisers Mirage
00:45 FlipSid3 Tactics 13:16 OpTic Gaming Train

Czwarta runda

Drużyny z bilansem 2:1 – 25 stycznia
17:15 Team EnVyUs 11:16 Fnatic Cbble
21:00 SK Gaming 19:17 Astralis Dust2
22:15 Gambit Esports 16:14 FaZe Clan Overpass
Drużyny z bilansem 1:2 – 25 stycznia
16:00 North 16:9 G2 Esports Overpass
18:30 mousesports 4:16 Team Liquid Nuke
19:45 GODSENT 16:8 OpTic Gaming Cache

Piąta runda

Drużyny z bilansem 2:2 – 26 stycznia
00:00 North 19:17 GODSENT Overpass
01:00 FaZe Clan 16:11 Team EnVyUs Nuke
02:00 Team Liquid 3:16 Astralis Mirage

Faza pucharowa

Ćwierćfinał – 27-28 stycznia
16:00 Natus Vincere 1:2 Astralis
  • Overpass 7:16
  • Mirage 16:14
  • Dust2 10:16
20:50 Fnatic 2:1 Gambit Esports
  • Cache 16:7
  • Overpass 3:16
  • Dust2 16:7
00:15 Virtus.pro 2:1 North
  • Overpass 16:4
  • Cache 12:16
  • Cobblestone 16:13
16:00 FaZe Clan 1:2 SK Gaming
  • Mirage 16:7
  • Train 3:16
  • Overpass 5:16
Półfinał – 28 stycznia
19:15 Astralis 2:0 Fnatic
  • Cache 19:16
  • Nuke 16:5
22:30 Virtus.pro 2:0 SK Gaming
  • Train 19:17
  • Cobblestone 16:14
Wielki finał – 29 stycznia
16:00 Astralis 2:1 Virtus.pro
  • Nuke 12:16
  • Overpass 16:14
  • Train 16:14

Nagrody

1. Astralis 500 000 $
2. Virtus.pro 150 000 $
3-4. Fnatic, SK Gaming 70 000 $
5-8. Natus Vincere, Gambit Esports, North, FaZe Clan 35 000 $
9-11. GODSENT, Team EnVyUs, Team Liquid 8 750 $
12-14. G2 Esports, mousesports, OpTic Gaming 8 750 $
15-16. HellRaisers, FlipSid3 Tactics 8 750 $

System rozgrywek

Podczas ELEAGUE Major 2017 wykorzystany zostanie szwajcarski system rozgrywek, a wszystkie mecze odbywać się będą w trybie best of one.

Turniej podzielony będzie na pięć rund. W pierwszej drużyny dobrane zostały w pary. Od drugiej do piątej rundy zespoły dobierane będą w pary losowo, jednak obie formacje muszą mieć identyczną liczbę wygranych.

Do fazy pucharowej dostaną się te drużyny, które wygrają trzy spotkania, zaś z zawodów odpadną te zespoły, które przegrają trzy mecze.

Transmisja

Transmisja z ELEAGUE Major 2017 dostępna będzie tutaj.

Tagi: , , ,