ELEAGUE Major Boston 2018

Informacje

Nazwa ELEAGUE Major Boston 2018
Data 12–28 stycznia 2018
Miejsce
Atlanta, Stany Zjednoczone
Boston, Stany Zjednoczone
Gra CS:GO
Liczba uczestników 23
Pula nagród 1 000 000 $
System system szwajcarski + faza pucharowa

Uczestnicy

Dotychczasowe legendy

Astralis

BIG

Fnatic

Gambit Esports

dev1ce gob b KRiMZ Dosia
dupreeh LEGIJA JW AdreN
Xyp9x tabseN flusha mou
Kjaerbye nex Golden HObbit
gla1ve keev Lekr0 fitch
zonic (trener) kakafu (trener) Jumpy (trener) Andy (trener)

North

SK Gaming

Virtus.pro

MSL FalleN TaZ
k0nfig fer NEO
cajunb coldzera pashaBiceps
aizy TACO Snax
valde felps byali
ruggah (trener) dead (trener) kuben (trener)
Nowi pretendenci

AVANGAR

Cloud9

Team EnVyUs

FaZe Clan

Buster Skadoodle Happy rain
KrizzeN Stewie2K SIXER karrigan
Qikert autimatic RpK NiKo
dimasick RUSH xms GuardiaN
Jame tarik ScreaM olofmeister
dastan (trener) valens (trener) maLeK (trener) RobbaN (trener)

Flash Gaming

FlipSid3 Tactics

G2 Esports

Team Liquid

Summer B1ad3 shox nitr0
Karsa WorldEdit bodyy EliGE
LOVEYY markeloff NBK- jdm64
Attacker wayLander kennyS Twistzz
kaze seized apEX zews
z8z (trener) SmithZz (trener)

Misfits Gaming

mousesports

Natus Vincere

Quantum Bellator Fire

[email protected] chrisJ Edward balblna
SicK oskar flamie Kvik
ShahZaM ropz s1mple jmqa
AmaNEk suNny Zeus waterfaLLZ
devoduvek STYKO electronic Boombl4
lmbt (trener) kane (trener) iksou (trener)

Renegades

Space Soldiers

Sprout Esports

Vega Squadron

AZR XANTARES kRYSTAL mir
jks ngiN innocent chopper
USTILO paz zehN jR
Nifty MAJ3R denis keshandr
NAF Calyx Spiidi hutji
kassad (trener) hardstyle (trener) tow b (trener) Fierce (trener)

Faza nowych pretendentów

Drużyna Bilans Runda 1. Runda 2. Runda 3. Runda 4. Runda 5.
Cloud9 3:0 16:11 EnVy 16:5 Sprout 16:5 mouz
G2 Esports 3:0 16:11 Flash 16:5 Misfits 19:16 Vega
FaZe Clan 3:1 16:14 Liquid 6:16 Vega 16:6 QBF 16:4 Na`Vi
Space Soldiers 3:1 11:16 Sprout 16:9 AVA 16:13 Misfits 19:17 mouz
Vega Squadron 3:1 16:14 REN 16:6 FaZe 16:19 G2 16:14 Liquid
mousesports 3:2 16:12 AVA 16:2 Na`Vi 5:16 C9 17:19 SS 16:4 REN
Natus Vincere 3:2 16:8 QBF 2:16 mouz 16:3 Sprout 4:16 FaZe 16:5 Liquid
Quantum Bellator Fire 3:2 8:16 Na`Vi 16:13 Flash 6:16 FaZe 16:12 EnVy 16:6 AVA
Team Liquid 2:3 14:16 FaZe 16:10 F3 16:14 REN 14:16 Vega 5:16 Na`Vi
AVANGAR 2:3 12:16 mouz 9:16 SS 16:7 F3 16:13 Misfits 6:16 QBF
Renegades 2:3 14:16 Vega 16:6 EnVy 14:16 Liquid 16:10 Sprout 4:16 mouz
Team EnVyUs 1:3 11:16 C9 6:16 REN 16:13 Flash 12:16 QBF
Misfits Gaming 1:3 16:4 F3 5:16 G2 13:16 SS 13:16 AVA
Sprout Esports 1:3 16:11 SS 5:16 C9 3:16 Na`Vi 10:16 REN
Flash Gaming 0:3 11:16 G2 13:16 QBF 13:16 EnVy
FlipSid3 Tactics 0:3 4:16 Misfits 10:16 Liquid 7:16 AVA

Pierwsza runda

12 stycznia
16:00 Vega Squadron 16:14 Renegades Mirage
17:15 mousesports 16:12 AVANGAR Mirage
18:30 FaZe Clan 16:14 Team Liquid Overpass
19:45 FlipSid3 Tactics 4:16 Misfits Gaming Overpass
21:00 Sprout Esports 16:11 Space Soldiers Cobblestone
22:15 Natus Vincere 16:8 Quantum Bellator Fire Inferno
23:30 G2 Esports 16:11 Flash Gaming Inferno
13 stycznia
00:45 Cloud9 16:11 Team EnVyUs Cache

Druga runda

13 stycznia – drużyny z bilansem 0:1
16:00 FlipSid3 Tactics 10:16 Team Liquid Cobblestone
18:30 Space Soldiers 16:9 AVANGAR Mirage
19:45 Team EnVyUs 6:16 Renegades Cache
21:00 Flash Gaming 13:16 Quantum Bellator Fire Inferno
13 stycznia – drużyny z bilansem 1:0
17:15 mousesports 16:2 Natus Vincere Mirage
22:15 Sprout Esports 5:16 Cloud9 Inferno
23:30 FaZe Clan 6:16 Vega Squadron Inferno
14 stycznia – drużyny z bilansem 1:0
00:45 Misfits Gaming 5:16 G2 Esports Cobblestone

Trzecia runda

14 stycznia – drużyny z bilansem 0:2
17:15 Flash Gaming 13:16 Team EnVyUs Inferno
23:30 FlipSid3 Tactics 7:16 AVANGAR Train
14 stycznia – drużyny z bilansem 1:1
16:00 Quantum Bellator Fire 6:16 FaZe Clan Mirage
18:30 Misfits Gaming 13:16 Space Soldiers Train
19:45 Sprout Esports 3:16 Natus Vincere Mirage
22:15 Renegades 14:16 Team Liquid Cobblestone
14 stycznia – drużyny z bilansem 2:0
21:00 Vega Squadron 16:19 G2 Esports Overpass
15 stycznia – drużyny z bilansem 2:0
00:45 mousesports 5:16 Cloud9 Train

Czwarta runda

15 stycznia – drużyny z bilansem 1:2
16:00 Misfits Gaming 13:16 AVANGAR Cache
21:00 Renegades 16:10 Sprout Esports Cobblestone
22:15 Quantum Bellator Fire 16:12 Team EnVyUs Inferno
15 stycznia – drużyny z bilansem 2:1
17:15 Team Liquid 14:16 Vega Squadron Mirage
18:30 FaZe Clan 16:4 Natus Vincere Train
19:45 Space Soldiers 19:17 mousesports Mirage

Piąta runda

15 stycznia – drużyny z bilansem 2:2
23:30 mousesports 16:4 Renegades Mirage
16 stycznia – drużyny z bilansem 2:2
00:45 AVANGAR 6:16 Quantum Bellator Fire Train
02:00 Natus Vincere 16:5 Team Liquid Inferno

Szósta runda

16 stycznia – drużyny z bilansem 2:3
03:15 Renegades 10:16 AVANGAR Mirage
04:30 Team Liquid 19:15 AVANGAR Mirage
W ramach szóstej rundy rozegrano dwa mecze między drużynami z bilansem 2:3. Miały one za zadanie wyłonić zastępstwo dla 100 Thieves, które z powodu problemów wizowych wycofało się z zawodów.

Faza nowych legend

Drużyna Bilans Runda 1. Runda 2. Runda 3. Runda 4. Runda 5.
FaZe Clan 3:0 16:8 Fnatic 16:3 Vega 16:12 SK
G2 Esports 3:0 16:8 C9 16:8 Liquid 16:4 QBF
Natus Vincere 3:1 5:16 Gambit 16:1 BIG 16:9 Liquid 16:7 Fnatic
Quantum Bellator Fire 3:1 16:3 VP 19:16 Gambit 4:16 G2 16:14 mouz
SK Gaming 3:1 16:13 SS 16:12 mouz 12:16 FaZe 16:10 Gambit
Cloud9 3:2 8:16 G2 13:16 SS 16:7 VP 16:6 AST 16:4 Vega
Fnatic 3:2 8:16 FaZe 16:6 VP 16:8 AST 7:16 Na`Vi 16:2 Gambit
mousesports 3:2 16:2 AST 12:16 SK 16:3 Vega 14:16 QBF 16:13 SS
Gambit Esports 2:3 16:5 Na`Vi 16:19 QBF 16:13 SS 10:16 SK 2:16 Fnatic
Space Soldiers 2:3 13:16 SK 16:13 C9 13:16 Gambit 16:8 BIG 13:16 mouz
Vega Squadron 2:3 16:10 North 3:16 FaZe 3:16 mouz 16:12 Liquid 4:16 C9
Astralis 1:3 2:16 mouz 16:14 North 8:16 Fnatic 6:16 C9
BIG 1:3 5:16 Liquid 1:16 Na`Vi 16:12 North 8:16 SS
Team Liquid 1:3 16:5 BIG 8:16 G2 9:16 Na`Vi 12:16 Vega
North 0:3 10:16 Vega 14:16 AST 12:16 BIG
Virtus.pro 0:3 3:16 QBF 6:16 Fnatic 7:16 C9

Pierwsza runda

19 stycznia
16:00 North 10:16 Vega Squadron Overpass
17:15 Virtus.pro 3:16 Quantum Bellator Fire Cache
18:30 BIG 5:16 Team Liquid Inferno
19:45 Fnatic 8:16 FaZe Clan Cache
21:00 Astralis 2:16 mousesports Cache
22:15 Cloud9 8:16 G2 Esports Cache
23:30 Gambit Esports 16:5 Natus Vincere Nuke
20 stycznia
00:45 SK Gaming 16:13 Space Soldiers Mirage

Druga runda

20 stycznia – drużyny z bilansem 0:1
17:15 Space Soldiers 16:13 Cloud9 Cobblestone
22:15 Virtus.pro 6:16 Fnatic Inferno
23:30 BIG 1:16 Natus Vincere Inferno
21 stycznia – drużyny z bilansem 0:1
00:45 Astralis 16:14 North Train
20 stycznia – drużyny z bilansem 1:0
16:00 Quantum Bellator Fire 19:16 Gambit Esports Inferno
18:30 FaZe Clan 16:3 Vega Squadron Train
19:45 G2 Esports 16:8 Team Liquid Inferno
21:00 SK Gaming 16:12 mousesports Mirage

Trzecia runda

21 stycznia – drużyny z bilansem 0:2
21:00 BIG 16:12 North Cobblestone
23:30 Virtus.pro 7:16 Cloud9 Mirage
21 stycznia – drużyny z bilansem 1:1
16:00 mousesports 16:3 Vega Squadron Mirage
17:15 Team Liquid 9:16 Natus Vincere Overpass
19:45 Fnatic 16:8 Astralis Mirage
22 stycznia – drużyny z bilansem 1:1
00:45 Space Soldiers 13:16 Gambit Esports Train
21 stycznia – drużyny z bilansem 2:0
18:30 Quantum Bellator Fire 4:16 G2 Esports Cache
22:15 SK Gaming 12:16 FaZe Clan Cache

Czwarta runda

22 stycznia – drużyny z bilansem 1:2
16:00 Space Soldiers 16:8 BIG Cobblestone
18:30 Astralis 6:16 Cloud9 Train
19:45 Team Liquid 12:16 Vega Squadron Inferno
22 stycznia – drużyny z bilansem 2:1
17:15 Quantum Bellator Fire 16:14 mousesports Train
21:00 Gambit Esports 10:16 SK Gaming Overpass
22:15 Fnatic 7:16 Natus Vincere Inferno

Piąta runda

23 stycznia – drużyny z bilansem 2:2
00:15 Fnatic 16:2 Gambit Esports Mirage
01:30 Vega Squadron 4:16 Cloud9 Mirage
02:45 mousesports 16:13 Space Soldiers Mirage

Faza nowych mistrzów

26 stycznia

Ćwierćfinał

16:00 FaZe Clan 2:0 mousesports
Nuke 19:16
Cache 16:9
18:30 Natus Vincere 2:0 Quantum Bellator Fire
Mirage 16:4
Inferno 16:7
21:00 G2 Esports 0:2 Cloud9
Mirage 8:16
Overpass 7:16
27 stycznia

Ćwierćfinał

16:00 SK Gaming 2:1 Fnatic
Inferno 19:22
Overpass 16:14
Mirage 16:12

Półfinał

18:30 FaZe Clan 2:0 Natus Vincere
Inferno 16:9
Mirage 16:7
21:00 Cloud9 2:1 SK Gaming
Mirage 16:3
Cobblestone 8:16
Inferno 16:9
28 stycznia

Wielki finał

20:00 FaZe Clan 1:2 Cloud9
Mirage 16:14
Overpass 10:16
Inferno 19:22

Klasyfikacja końcowa

1. Cloud9 500 000 $
2. FaZe Clan 150 000 $
3-4. Natus Vincere, SK Gaming 70 000 $
5-8. G2 Esports, Fnatic, mousesports, Quantum Bellator Fire 35 000 $
9-11. Gambit Esports, Space Soldiers, Vega Squadron 8 750 $
12-14. Astralis, BIG, Team Liquid 8 750 $
15-16. North, Virtus.pro 8 750 $
17-18. AVANGAR, Renegades
19-21. Team EnVyUs, Misfits Gaming, Sprout Esports
22-23. Flash Gaming, FlipSid3 Tactics

Transmisja

Transmisja z ELEAGUE Major Boston 2018 z angielskim komentarzem dostępna będzie na oficjalnym kanale ELEAGUE. Polski stream prowadzony będzie na kanale GamerTV.

Tagi: , , , ,