EPICENTER 2017

Informacje

Nazwa EPICENTER 2017
Data 23–29 października 2017
Miejsce Petersburg, Rosja
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 500 000 $
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A

Virtus.pro

Gambit Esports

SK Gaming

FaZe Clan

TaZ Dosia FalleN rain
NEO AdreN fer karrigan
pashaBiceps mou coldzera NiKo
Snax HObbit TACO GuardiaN
byali fitch boltz olofmeister
kuben (trener) Andi (trener) dead (trener) RobbaN (trener)
Grupa B

Astralis

G2 Esports

North

Team Liquid

dev1ce shox MSL nitr0
dupreeh bodyy k0nfig EliGE
Xyp9x NBK- cajunb jdm64
Kjaerbye kennyS aizy stanislaw
gla1ve apEX valde Twistzz
zonic (trener) SmithZz (trener) ruggah (trener) zews (trener)

Turniej o dzikie karty

23 października przed startem EPICENTER 2017 rozegrane zostaną dwa mecze o dziką kartę, których zwycięzcy zapewnią sobie awans do fazy grupowej. FaZe Clan zagra z TyLoo o 17:00, a Team Liquid z Vega Squadron zmierzą się o 20:00. Przegrani meczów o dziką kartę otrzymają po 5000 dolarów.

Pierwszy mecz:

FaZe Clan 2 : 0 TyLoo

(EPICENTER 2017 – dzika karta)
16 11 Inferno 4 9
5 5
16 7 Cache 8 9
9 1
 Overpass 

Drugi mecz:

Team Liquid 2 : 0 Vega Squadron

(EPICENTER 2017 – dzika karta)
16 11 Inferno 4 9
5 5
16 13 Cache 2 8
3 6
 Mirage 

Grupy

Grupa A Grupa B
# Drużyna M W P # Drużyna M W P
1. SK Gaming 2 2 0 1. G2 Esports 2 2 0
2. Virtus.pro 3 2 1 2. Astralis 3 2 1
3. FaZe Clan 3 1 2 3. North 3 1 2
4. Gambit Esports 2 0 2 4. Team Liquid 2 0 2

Faza grupowa

24 października

Grupa A

10:00 SK Gaming 2:0 Virtus.pro
Train 16:5
Mirage 16:7

Grupa B

13:00 Astralis 0:2 G2 Esports
Cache 13:16
Inferno 4:16

Grupa A

16:00 Gambit Esports 1:2 FaZe Clan
Train 19:16
Inferno 9:16
Cache 20:22

Grupa B

19:00 North 2:1 Team Liquid
Inferno 14:16
Mirage 16:11
Cobblestone 16:11
25 października

Mecz przegranych grupy A

10:00 Virtus.pro 2:1 Gambit Esports
Inferno 16:6
Train 13:16
Cache 16:13

Mecz przegranych grupy B

13:00 Astralis 2:0 Team Liquid
Inferno 16:11
Train 16:12

Mecz wygranych grupy A

16:00 SK Gaming 2:1 FaZe Clan
Inferno 7:16
Overpass 16:2
Mirage 16:8

Mecz wygranych grupy B

19:00 G2 Esports 2:0 North
Mirage 16:1
Nuke 16:4
26 października

Decydujący mecz grupy A

10:00 Virtus.pro 2:1 FaZe Clan
Mirage 2:16
Cobblestone 16:11
Inferno 16:13

Decydujący mecz grupy B

13:00 Astralis 2:0 North
Train 16:11
Mirage 16:8

Faza pucharowa

28 października

Półfinał

12:00 SK Gaming 2:0 Astralis
Train 16:11
Mirage 19:17
15:00 G2 Esports 1:2 Virtus.pro
Cache 9:16
Nuke 16:14
Inferno 10:16
29 października

Mecz o 3. miejsce

10:30 Astralis 1:2 G2 Esports
Nuke 16:14
Mirage 14:16
Inferno 11:16

Wielki finał

14:30 SK Gaming 3:2 Virtus.pro
Mirage 10:16
Inferno 16:6
Train 19:16
Cache 12:16
Cobblestone 22:18

Klasyfikacja końcowa

1. SK Gaming 250 000$
2. Virtus.pro 100 000$
3. G2 Esports 60 000$
4. Astralis 30 000$
5-6. FaZe Clan, North 15 000$
7-8. Gambit Esports, Team Liquid 10 000$

Transmisja

Transmisja z turnieju EPICENTER 2017 dostępna będzie na oficjalnym kanale EPICENTER na Twitchu.

Tagi: , ,