EPICENTER: Moscow

Informacje

Data i miejsce: 17-23 października; Moskwa, Rosja
Pula nagród: 500 000$
System rozgrywek: Turniej EPICENTER: Moscow podzielony jest na dwa etapy.

W fazie grupowej obowiązywał będzie system round robin, a wszystkie mecze rozgrywane będą w trybie best of two. Najlepszy zespół awansuje do półfinałów, a drużyny z drugiego i trzeciego miejsca trafią do ćwierćfinałów.

Podczas fazy pucharowej wykorzystana zostanie drabinka pojedynczej eliminacji. Wszystkie mecze będą rozgrywane w systemie best of three.

Uczestnicy

Fnatic olofmeister, dennis, wenton, twist, Lekr0, Jumpy (trener)
G2 Esports shox, SmithZz, ScreaM, RpK, bodyy, NiaK (trener)
Natus Vincere Edward, GuardiaN, flamie, seized, s1mple, starix (trener)
Ninjas in Pyjamas Xizt, GeT_RiGhT, f0rest, friberg, Maikelele, THREAT (trener)
SK Gaming FalleN, fer, coldzera, fnx, TACO
Virtus.pro TaZ, NEO, pashaBiceps, Snax, byali, kuben (trener)
HellRaisers ANGE1, STYKO, Zero, bondik, DeadFox, Johnta (trener)
Team Dignitas MSL, k0nfig, RUBINO, cajunb, Magiskb0Y, ruggah (trener)

Grupy

Grupa A Pkt W-P Grupa B Pkt W-P
Natus Vincere 9 3-3 Virtus.pro 12 4-2
G2 Esports 9 3-3 Fnatic 9 3-3
Team Dignitas 9 3-3 SK Gaming 6 3-3
Ninjas in Pyjamas 9 3-3 HellRaisers 6 2-4

Harmonogram

Poniedziałek, 17 października
12:00 Virtus.pro 16:9, 16:12 SK Gaming Mirage, Cbble
15:00 Natus Vincere 6:16, 16:9 Team Dignitas Mirage, Nuke
18:00 Fnatic 13:16, 16:10 HellRaisers Cache, Overpass
21:00 G2 Esports 11:16, 16:9 Ninjas in Pyjamas Cbble, Cache
Wtorek, 18 października
10:00 Virtus.pro 14:16, 16:7 HellRaisers Cbble, Nuke
13:00 Ninjas in Pyjamas 16:12, 12:16 Team Dignitas Cbble, Nuke
16:00 Natus Vincere 16:9, 11:16 G2 Esports Train, Cbble
19:00 SK Gaming 16:9, 5:16 Fnatic Train, Mirage
Środa, 19 października
10:00 G2 Esports 14:16, 16:12 Team Dignitas Dust2, Overpass
13:00 SK Gaming 16:5, 16:6 HellRaisers Overpass, Cbble
16:00 Natus Vincere 11:16, 16:3 Ninjas in Pyjamas Nuke, Overpass
19:00 Virtus.pro 16:11, 13:16 Fnatic Cbble, Mirage
Sobota, 22 października
11:00 G2 Esports 1:2 SK Gaming Train 0:16, Dust2 16:10, Cbble 11:16
14:00 Fnatic 1:2 Team Dignitas Train 16:9, Cbble 4:16, Mirage 13:16
Niedziela, 23 października
10:00 Virtus.pro 2:1 SK Gaming Train 1:16, Nuke 16:13, Cbble 16:4
13:00 Natus Vincere 1:2 Team Dignitas Cbble 9:16, Overpass 16:13, Nuke 12:16
17:00 Virtus.pro 1:2 Team Dignitas Nuke 16:11, Cbble 5:16, Mirage 5:16

Nagrody

1. miejsce Team Dignitas – 250 000$
2. miejsce Virtus.pro – 100 000$
3 – 4. miejsce SK Gaming, Na`Vi – 40 000$
5 – 6. miejsce G2 Esports, Fnatic – 15 000$
7 – 8. miejsce Ninjas in Pyjamas, HellRaisers – 15 000$

Transmisja

Transmisja z EPICENTER: Moscow z polskim komentarzem dostępna będzie tutaj.

Tagi: , ,