ESEA Mountain Dew League Season 30 – Europa

Informacje

Nazwa ESEA Mountain Dew League Season 30
Data 15 stycznia – TBA
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 18
Pula nagród trzynaście miejsc w ESEA MDL Season 31
System rozgrywki ligowe

Uczestnicy

AGO Esports

ALTERANTE aTTaX

Chaos Esports Club

ENCE eSports

Furlan stfN FREDDyFROG allu
GruBy DuDe Relaxa Aleksib
phr kressy PlesseN sergej
SZPERO slaxz- TBA Aerial
Kap3r mantuu TBA xseveN
miNirox (trener) enkay J (trener) Devilwalk (trener) Twista (trener)

Epsilon Esports

expert eSport

ex-Fragsters

forZe

Surreal alexRr stavn facecrack
CRUC1AL ScrunK dragonfly Jerry
SPELLAN syken torben almazer
k1to Andyy LOMME xsepower
broky JDC AnJ FL1T
Lifedance (trener) 5TRYK#R (trener)

Izako Boars

Team LDLC

Movistar Riders

ex-Red Reserve

matty to1nou mopoz draken
nawrot LOGAN mixwell grux
tecek devoduvek loWel TBA
NEEX TBA SOKER TBA
Patitek TBA ALEX TBA
Hyper (trener) Ozstrik3r (trener) bladE (trener) Chrille (trener)

Team Spirit

Sprout Esports

Unicorns of Love

Valiance & Co

COLDYY1 denis crisby LETN1
S0tF1k Spiidi kzy huNter
DavCost faveN maRky nexa
Dima syrsoN DeniMM EspiranTo
somedieyoung mirbit Kirby ottoNd
Certus (trener) tow b (trener) emi (trener)

Virtus.pro

Team Vitality

MICHU NBK-
snatchie apEX
TOAO RpK
Snax ZywOo
byali ALEX
kuben (trener) XTQZZZ (trener)

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. Movistar Riders 9 – 2 181 – 148 +33 27
2. forZe 6 – 1 112 – 81 +31 18
3. Sprout Esports 6 – 2 110 – 89 +21 18
4. AGO Esports 6 – 7 177 – 166 +11 18
5. Virtus.pro 6 – 1 98 – 89 +9 18
6. Team Vitality 5 – 0 80 – 31 +49 15
7. ex-Red Reserve 4 – 3 110 – 106 +4 12
8. Valiance & Co 3 – 3 90 – 92 -2 9
9. ENCE eSports 2 – 1 42 – 28 +14 6
10. Epsilon eSports 2 – 1 40 – 31 +9 6
11. Team Spirit 2 – 1 46 – 41 +5 6
12. ALTERNATE aTTaX 2 – 2 63 – 60 +3 6
13. Team LDLC 2 – 7 104 – 137 -33 6
14. expert eSport 2 – 4 73 – 87 -14 6
15. ex-Fragsters 1 – 6 86 – 103 -17 3
16. Chaos Esports Club 1 – 6 85 – 114 -29 3
17. Izako Boars 1 – 6 74 – 112 -38 3
18. Unicorns of Love 1 – 7 86 – 131 -45 3
Legenda:
 Awans do fazy pucharowej
 Zaproszenie do ESEA MDL Season 31
 Udział w turnieju barażowym o utrzymanie w ESEA MDL
 Spadek do ESEA Advanced

Wyniki

x 10:16 11:16 16:13 16:10 14:16 13:16 16:12 8:16 16:12 16:1 16:6 14:16 11:16
x 19:17 16:8 15:19 13:16
17:19 x 7:16 10:16 12:16 17:19 16:12 6:16
16:10 x 16:2 10:16
16:11 x 16:4 8:16 5:16
13:16 2:16 x 11:16 16:6 12:16 19:17
10:16 16:7 x 10:16 13:16 9:16 14:16 14:16
16:14 16:11 16:10 x 16:10 16:9 16:19 16:8
16:13 4:16 10:16 x 15:19 12:16 13:16 4:16
12:16 8:16 16:10 6:16 9:16 x 12:16 8:16 19:15 14:16
16:8 16:12 16:10 16:12 16:13 19:15 x 22:20 15:19 16:9 16:14 13:16
12:16 19:15 19:17 16:8 16:12 20:22 x 8:16
16:9 19:16 x 11:16
1:16 16:5 16:12 16:8 19:15 16:11 x 16:6 10:16
6:16 12:16 16:13 15:19 9:16 6:16 x 17:19 5:16
17:19 16:14 8:16 14:16 16:10 19:17 x
16:14 16:13 16:14 16:14 16:13 16:5 x 2:16
16:11 16:6 16:4 16:8 16:2 x

1. tydzień

15 stycznia
19:00 forZe 16:9 Team LDLC Dust2
16 stycznia
19:00 forZe 16:10 ex-Fragsters Inferno
18 stycznia
19:00 AGO Esports 11:16 Epsilon Esports Mirage

2. tydzień

23 stycznia
16:00 Valiance & Co 14:16 Movistar Riders Train
16:00 Team LDLC 6:16 expert eSport Cache
17:00 AGO Esports 14:16 Virtus.pro Train
18:00 forZe 16:14 AGO Esports Inferno
24 stycznia
16:00 Movistar Riders 16:12 expert eSport Train
19:00 AGO Esports 16:6 Unicorns of Love Overpass
20:00 Izako Boars 12:16 Sprout Esports Cache

3. tydzień

28 stycznia
17:00 Izako Boars 16:13 AGO Esports Mirage
21:00 ENCE eSports 10:16 Movistar Riders Overpass
29 stycznia
16:00 AGO Esports 10:16 ENCE eSports Train
18:00 AGO Esports 11:16 Team Vitality Cache
19:00 Virtus.pro 2:16 Team Vitality Mirage
19:00 forZe 16:19 Team Spirit Mirage
19:00 ex-Red Reserve 20:22 Movistar Riders Mirage
19:00 Team LDLC 8:16 Sprout Esports Inferno
19:00 expert eSport 13:16 AGO Esports Inferno
20:00 Team Vitality 16:4 Izako Boars Cache
30 stycznia
18:00 Chaos Esports Club 7:16 ex-Fragsters Mirage

4. tydzień

4 lutego
18:00 Sprout Esports 16:11 Team Spirit Inferno
19:00 AGO Esports 8:16 Movistar Riders Inferno
5 lutego
16:00 forZe 16:11 expert eSport Nuke
18:00 ex-Red Reserve 8:16 Team Vitality Mirage
19:00 Unicorns of Love 6:16 Sprout Esports Dust2
19:00 Team Vitality 16:6 Chaos Esports Club Overpass
6 lutego
17:30 ENCE eSports 16:2 expert eSport Dust2
7 lutego
18:00 Team LDLC 8:16 ALTERNATE aTTaX Overpass

5. tydzień

11 lutego
17:00 Chaos Esports Club 17:19 ALTERNATE aTTaX Inferno
17:00 ex-Fragsters 9:16 Team Spirit Nuke
18:00 ex-Fragsters 14:16 Valiance & Co Dust2
20:00 Sprout Esports 10:16 Valiance & Co Nuke
12 lutego
16:00 Virtus.pro 16:13 ALTERNATE aTTaX Overpass
17:00 Valiance & Co 17:19 expert eSport Nuke
18:00 AGO Esports 16:12 Team LDLC Overpass
19:00 Virtus.pro 16:5 Unicorns of Love Cache
19:00 AGO Esports 16:10 ex-Fragsters Dust2
19:00 Izako Boars 10:16 forZe Overpass
13 lutego
17:00 Sprout Esports 19:15 Movistar Riders Train
18:00 Chaos Esports Club 10:16 Team LDLC Overpass
19:00 ex-Red Reserve 16:8 Epsilon Esports Overpass
19:00 Chaos Esports Club 16:12 Unicorns of Love Inferno
21:00 Movistar Riders 16:9 Unicorns of Love Inferno
14 lutego
17:00 ex-Fragsters 14:16 Virtus.pro Mirage
18:00 Izako Boars 4:16 Epsilon Esports Cache
19:00 Chaos Esports Club 12:16 Movistar Riders Mirage
19:00 forZe 16:8 Valiance & Co Mirage
20:00 ex-Red Reserve 19:15 ALTERNATE aTTaX Cache
20:00 Izako Boars 13:16 Unicorns of Love Overpass
15 lutego
16:00 Virtus.pro 16:13 Movistar Riders Cache
18:00 Team LDLC 14:16 Virtus.pro Cache

6. tydzień

18 lutego
19:00 ex-Red Reserve 19:17 Chaos Esports Club Dust2
19:00 Izako Boars 15:19 Movistar Riders Train
19 lutego
19:00 Team LDLC 19:15 Unicorns of Love Dust2
20:00 AGO Esports 16:12 ex-Red Reserve Mirage
20:00 Unicorns of Love 17:19 Valiance & Co Dust2
20 lutego
18:00 Team LDLC 12:16 ex-Red Reserve Cache
18:00 Sprout Esports 16:5 Epsilon Esports Train
19:00 Movistar Riders 16:13 ex-Fragsters Nuke
19:00 AGO Esports 16:1 Sprout Esport Cache
21 lutego
16:00 Epsilon Esports vs Movistar Riders TBD
17:00 expert eSport vs Unicorns of Love TBD
17:00 Sprout Esports vs Virtus.pro TBD
18:00 forZe vs Virtus.pro TBD
18:00 Izako Boars vs ex-Fragsters TBD
19:00 ALTERNATE aTTaX vs expert eSport TBD

7. tydzień

25 lutego
18:00 ALTERANTE aTTaX vs Sprout Esports TBD
19:00 Movistar Riders vs Team Spirit TBD
26 lutego
18:00 ALTERANTE aTTaX vs forZe TBD
1 marca
20:00 Movistar Riders vs Unicorns of Love TBD

8. tydzień

4 marca
19:00 Team LDLC vs Movistar Riders TBD
5 marca
16:00 Movistar Riders vs Sprout Esports TBD
18:00 ALTERANTE aTTaX vs Team Vitality TBD
19:00 ex-Fragsters vs Unicorns of Love TBD
6 marca
16:00 Team Vitality vs Movistar Riders TBD

Klasyfikacja końcowa

1.
2.
3-4.
5-8.
9-14.
15-17. baraże
18. spadek

Transmisja

Wybrane mecze europejskiej dywizji ESEA Mountain Dew League Season 30 wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,