ESL Clash of Nations 2017 – LoL

Informacje

Nazwa ESL Clash of Nations 2017
Data 1-3 listopada 2017
Miejsce Paryż, Francja
Gra League of Legends
Liczba uczestników 8
Pula nagród 15 000 €
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

GamersOrigin

Team LDLC

ThunderX3 Baskonia

Team Singularity

Shemek Kektz Dan Dan Kerberos
bluerzor Skeanz Itsi SezzeR
Tonerre Eika Diamond Paris
Toaster Crownie DarkSide xMatty
Targamas Moopz Homi Shifter
Dinep (trener)  YellOwStaR (trener) Rlocus (trener) Blumigan (trener)

Millenium

Mysterious Monkeys

Team Forge

Illuminar Gaming

Darlik Phones Beansu IceBeasto
Nerroh Inition Click Tabasko
Scarlet Abbedagge Vrow Sebekx
Neon Kitty Endz Woolite
Kaas Quicktimer Efias delord
 Mac (trener) Daisyx (trener) 3Finger (trener)  Veggie (trener)

Klasyfikacja grupowa

Grupa A Grupa B
#  Drużyna M W P #  Drużyna M W P
1. ThunderX3 Baskonia 3 3 0 1. Illuminar Gaming 3 3 0
2. Team LDLC 3 2 1 2. Millenium 3 2 1
3. GamersOrigin 3 1 2 3. Mysterious Monkeys 3 1 2
4. Team Singularity 3 0 3 4. Team Forge 3 0 3

Faza grupowa

Środa, 1 listopada
14:45 ThunderX3 Baskonia 1:0 Team Singularity Grupa A, Bo1
16:30 Team Forge 0:1 Illuminar Gaming Grupa B, Bo1
16:45
(offstream)
Millenium 1:0 Mysterious Monkeys Grupa B, Bo1
Czwartek, 2 listopada
9:30 Mysterious Monkeys 1:0 Team Forge Grupa B, Bo1
10:50 Illuminar Gaming 1:0 Mysterious Monkeys Grupa B, Bo1
12:00 Team Singularity 0:1 Team LDLC Grupa A, Bo1
13:25 GamersOrigin 0:1 Team LDLC Grupa A, Bo1
14:50 GamersOrigin 0:1 ThunderX3 Baskonia Grupa A, Bo1
14:50
(offstream)
Millenium 1:0 Team Forge Grupa B, Bo1
16:30 Team LDLC 0:1 ThunderX3 Baskonia Grupa A, Bo1
17:30 GamersOrigin 1:0 Team Singularity Grupa A, Bo1
18:30
(backstage)
Millenium 0:1 Illuminar Gaming Grupa B, Bo1

Faza pucharowa

Czwartek, 2 listopada

Ćwierćfinały

19:30
(offstream)
Team LDLC 1:0 Mysterious Monkeys
Ćwierćfinał #1, Bo1
19:30 Millenium 1:0 GamersOrigin
Ćwierćfinał #2, Bo1
Piątek, 3 listopada

Półfinały

9:30 Illuminar Gaming 1:2 Team LDLC
Półfinał #1, Bo3
12:30
(około)
ThunderX3 Baskonia 2:0 Millenium
Półfinał #2, Bo3

Wielki finał

15:30 Team LDLC 2:1 ThunderX3 Baskonia
Bo3

Klasyfikacja końcowa

1. Team LDLC
2. ThunderX3 Baskonia
3-4. Illuminar Gaming, Millenium
5-6. Mysterious Monkeys, GamersOrigin
7-8. Team Singularity, Team Forge

Transmisja

Transmisja z ESL Clash of Nations 2017 będzie dostępna w polskim języku na kanale ESL.TV Polska.

Tagi: , , , ,