ESL Mistrzostwa Polski Sezon 15 – CS:GO

Informacje

Nazwa ESL Mistrzostwa Polski Sezon 15
Data 19 lipca-17 września 2017
Miejsce Online + Łódź, Polska
Gra CS:GO
Uczestników 8
Pula nagród 180 000zł
System Faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Drużyna Zawodnicy Trener
AGO Gaming TOAO furlan GruBy phr snatchie
ex-gamENERGY PeTeR Mopsin xype Jok3r SzoszoN
Izako Boars NEEX LUULIGUZMAN kamil matty Goofy
Team Kinguin SZPERO MICHU mouz rallen Hyper Loord
PACT Black fALE mill pekson mausi p1jo
ex-Pompa Team Black mono darko ponczek mynio Markoś
PRIDE morelz Luz reatz MINISE innocent mhl
Solaris Esports FENON leman LuSH Morfan nejk

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. AGO Gaming 14-0 224-125 +99 42
2. PRIDE 10-4 202-155 +47 30
3. Team Kinguin 10-4 187-160 +27 30
4. ex-Pompa Team Black 8-6 199-158 +41 24
5. Izako Boars 6-8 166-188 -22 18
6. ex-gamENERGY 4-10 159-217 -58 12
7. PACT Black 4-10 158-204 -46 12
8. Solaris Esports 0-14 145-233 -88 0
Legenda:
 Awans do półfinałów
 Awans do ćwierćfinałów
 Spadek z ESL Mistrzostw Polski

Wyniki

X 16:14 16:13  16:3 16:7  16:10 16:6 16:11
3:16 X 16:19 10:16  11:16 12:16 16:12 16:14
 6:16 16:6 X  7:16 16:14  8:16 8:16 16:2
 7:16 16:6  16:13 X 19:15 16:11 16:10 16:6
13:16  11:16 9:16  2:16 X 16:9 8:16  16:14
 14:16 16:5 16:3 16:3 16:7 X 12:16 16:8
14:16 16:9 16:9 16:8 16:8 16:12 X  16:4
4:16  17:19  13:16 16:19  7:16 16:19 13:16 X

Pierwsza kolejka

19 lipca
19:00 ex-gamENERGY 16:14 Solaris Esports Train
20:00 Solaris Esports 17:19 ex-gamENERGY Cache
21:00 AGO Gaming 16:10 ex-Pompa Team Black Train
22:00 ex-Pompa Team Black 14:16 AGO Gaming Cache
20 lipca
19:00 PACT Black 2:16 Team Kinguin Inferno
20:00 Team Kinguin 19:15 PACT Black Cobblestone
26 lipca
23:00 PRIDE 16:9 Izako Boars Mirage
00:00 Izako Boars 8:16 PRIDE Cobblestone

Druga kolejka

26 lipca
19:00 PRIDE 16:4 Solaris Esports Cobblestone
20:00 Solaris Esports 13:16 PRIDE Train
21:00 ex-gamENERGY 16:19 Izako Boars Cobblestone
22:00 Izako Boars 16:6 ex-gamENERGY Nuke
27 lipca
19:00 PACT Black 16:9 ex-Pompa Team Black Train
20:00 ex-Pompa Team Black 16:7 PACT Black Train
29 sierpnia
23:00 AGO Gaming 16:3 Team Kinguin Inferno
00:00 Team Kinguin 7:16 AGO Gaming Mirage

Trzecia kolejka

27 lipca
21:00 PRIDE 16:8 Team Kinguin Nuke
22:00 Team Kinguin 16:10 PRIDE Cache
30 lipca
19:00 ex-gamENERGY 12:16 ex-Pompa Team Black Train
20:00 ex-Pompa Team Black 16:5 ex-gamENERGY Mirage
31 lipca
19:00 PACT Black 9:16 Izako Boars Overpass
20:00 Izako Boars 16:14 PACT Black Train
21:00 AGO Gaming 16:11 Solaris Esports Train
22:00 Solaris Esports 4:16 AGO Gaming Train

Czwarta kolejka

6 sierpnia
21:00 PRIDE 16:12 ex-Pompa Team Black Mirage
22:00 ex-Pompa Team Black 12:16 PRIDE Train
13 sierpnia
19:00 PACT Black 16:14 Solaris Esports Inferno
20:00 Solaris Esports 7:16 PACT Black Train
21:00 AGO Gaming 16:13 Izako Boars Mirage
22:00 Izako Boars 6:16 AGO Gaming Overpass
28 sierpnia
17:00 ex-gamENERGY 10:16 Team Kinguin Mirage
18:00 Team Kinguin 16:6 ex-gamENERGY Train

Piąta kolejka

27 lipca
17:00 Team Kinguin 16:6 Solaris Esports Cache
18:00 Solaris Esports 16:19 Team Kinguin Inferno
20 sierpnia
23:00 PRIDE 14:16 AGO Gaming Train
00:00 AGO Gaming 16:6 PRIDE Inferno
28 sierpnia
23:00 PACT Black 11:16 ex-gamENERGY Cobblestone
00:00 ex-gamENERGY 11:16 PACT Black Train
29 sierpnia
21:00 Izako Boars 8:16 Pompa Team Black Overpass
22:00 Pompa Team Black 16:3 Izako Boars Train

Szósta kolejka

19 sierpnia
21:00 Team Kinguin 16:11 ex-Pompa Team Black Overpass
22:00 ex-Pompa Team Black 16:3 Team Kinguin Overpass
20 sierpnia
19:00 PRIDE 16:9 ex-gamENERGY Train
20:00 ex-gamENERGY 16:12 PRIDE Cobblestone
21:00 PACT Black 13:16 AGO Gaming Train
22:00 AGO Gaming 16:7 PACT Black Cache
29 sierpnia
15:00 Izako Boars 16:2 Solaris Esports Mirage
16:00 Solaris Esports 13:16 Izako Boars Train

Siódma kolejka

28 sierpnia
19:00 PACT Black 8:16 PRIDE Inferno
20:00 PRIDE 16:8 PACT Black Train
21:00 Izako Boars 7:16 Team Kinguin Overpass
22:00 Team Kinguin 16:13 Izako Boars Cache
29 sierpnia
17:00 ex-Pompa Team Black 16:8 Solaris Esports Cache
18:00 Solaris Esports 16:19 ex-Pompa Team Black Train
19:00 ex-gamENERGY 3:16 AGO Gaming Train
20:00 AGO Gaming 16:14 ex-gamENERGY Cache

Faza pucharowa

6 września – ćwierćfinał
15:00 Team Kinguin 2:1 ex-gamENERGY
Cobblestone 12:16
Cache 16:8
Mirage 16:3
7 września – ćwierćfinał
15:00 Izako Boars 0:2 ex-Pompa Team Black
Cache 19:22
Nuke 3:16
15 września – półfinał
11:15 AGO Gaming 2:0 ex-Pompa Team Black
Train 16:5
Mirage 16:3
16 września – półfinał
11:15 PRIDE 1:2 Team Kinguin
Cobblestone 16:14
Cache 12:16
Nuke 5:16
17 września – wielki finał
10:15 AGO Gaming 1:2 Team Kinguin
Overpass 22:19
Cobblestone 4:16
Mirage 12:16

Klasyfikacja końcowa

1. Team Kinguin 30 000 zł
2. AGO Gaming 15 000 zł
3-4. ex-Pompa Team Black, PRIDE 7 500 zł
5-6. ex-gamENERGY, Izako Boars
7-8. PACT Black, Solaris Esports

Transmisja

Transmisja z 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , , , , , ,