ESL Mistrzostwa Polski puchar

ESL Mistrzostwa Polski Sezon 16 – CS:GO

Informacje

Nazwa ESL Mistrzostwa Polski Sezon 16
Data od 18 marca 2018
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 180 000 zł
System rozgrywki ligowe

Uczestnicy

AGO Esports

Buttrxfly

Team Kinguin

n0_0rg

Furlan pekson mouz Mopsim
GruBy Nexo rallen JOK3R
snatchie fullspeed TaZ jerros
TOAO LTN MINISE raison
phr reiko reatz p1xa
miNirox (trener) Loord (trener)

PACT

PRIDE

tomorrow.gg

x-kom team

lunAtic EXUS destroj tecek
koyot Luz p1jo SOON
darko ToM223 Killkapi Goofy
MOLSI splawik FAALE ponczek
Vegi gab fines Patitek
IMD (trener)

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. AGO Esports 11 – 1 189 – 88 +101 33
2. Team Kinguin 7 – 3 144 – 112 +32 21
3. x-kom team 7 – 5 164 – 144 +20 21
4. PRIDE 6 – 2 108 – 89 +19 18
5. PACT 5 – 5 127 – 146 -19 15
6. Buttrxfly 3 – 7 101 – 133 -32 9
7. tomorrow.gg 1 – 7 87 – 123 -36 3
8. n0_0rg 0 – 10 75 – 160 -85 0
Legenda:
 Awans do półfinałów
 Awans do ćwierćfinałów
 Spadek z ESL Mistrzostw Polski

Wyniki

X 16:4 16:14 16:6 16:10 16:5 16:7
4:16 X 16:8 11:16 8:16 8:16
7:16 X 16:14 16:12 16:8 11:16
2:16 3:16 8:16 X 13:16 3:16
5:16 16:14 14:16 X 16:14 6:16
16:4 4:16 16:7 X 16:13
8:16 10:16 14:16 X 17:19
16:13 4:16 16:11 13:16 12:16 16:3 X

Pierwszy tydzień

18 marca
19:00 Team Kinguin 16:12 PACT Train
20:00 PACT 14:16 Team Kinguin Train
19 marca
19:00 x-kom team 16:3 tomorrow.gg Cache
20:00 tomorrow.gg 17:19 x-kom team Mirage
TBA
TBA AGO Esports vs PRIDE TBD
TBA PRIDE vs AGO Esports TBD

Drugi tydzień

25 marca
19:00 Buttrxfly 16:8 n0_0rg Cobblestone
20:00 n0_0rg 3:16 Buttrxfly Cache
26 marca
17:00 x-kom team 12:16 PRIDE Mirage
18:00 PRIDE 16:13 x-kom team Cache
19:00 Team Kinguin 16:14 n0_0rg Cobblestone
20:00 n0_0rg 8:16 Team Kinguin Mirage
21:00 Buttrxfly 11:16 PACT Mirage
22:00 PACT 16:14 Buttrxfly Cobblestone

Trzeci tydzień

6 kwietnia
17:00 AGO Esports 16:10 PACT Cobblestone
18:00 PACT 5:16 AGO Esports Overpass
19:00 Team Kinguin 16:8 PRIDE Mirage
20:00 PRIDE 4:16 Team Kinguin Train
7 kwietnia
19:00 x-kom team 16:11 n0_0rg Train
20:00 n0_0rg 3:16 x-kom team Cobblestone
21:00 Buttrxfly 8:16 tomorrow.gg Mirage
22:00 tomorrow.gg 10:16 Buttrxfly Cache

Czwarty tydzień

8 kwietnia
21:00 AGO Esports 16:6 n0_0rg Cache
22:00 n0_0rg 2:16 AGO Esports Train
9 kwietnia
19:00 Buttrxfly 8:16 PRIDE Cache
20:00 PRIDE 16:4 Buttrxfly Mirage
21:00 x-kom team 13:16 PACT Mirage
22:00 PACT 6:16 x-kom team Train
23:00 AGO Esports 16:5 tomorrow.gg Cache
10 kwietnia
00:00 tomorrow.gg 8:16 AGO Esports Train
TBA
TBA Team Kinguin vs tomorrow.gg TBD
TBA tomorrow.gg vs Team Kinguin TBD

Piąty tydzień

15 kwietnia
21:00 x-kom team 4:16 Team Kinguin Train
22:00 Team Kinguin 11:16 x-kom team Mirage
16 kwietnia
18:00 tomorrow.gg 14:16 PACT Mirage
19:00 PACT 16:14 tomorrow.gg Train
20:30 n0_0rg 13:16 PRIDE Mirage
21:30 PRIDE 16:7 n0_0rg Cache
19 kwietnia
17:00 AGO Esports 16:14 Team Kinguin Train
18:00 Team Kinguin 7:16 AGO Esports Cobblestone
19:00 x-kom team 16:13 AGO Esports Train
20:00 AGO Esports 16:7 x-kom team Cobblestone
21:00 Buttrxfly 4:16 AGO Esports Cache
22:00 AGO Esports 16:4 Buttrxfly Cobblestone

Szósty tydzień

23 kwietnia
19:00 tomorrow.gg vs PRIDE Mirage
20:00 PRIDE vs tomorrow.gg Inferno
21:00 n0_0rg vs PACT Cobblestone
22:00 PACT vs n0_0rg Mirage
TBA
TBA Buttrxfly vs Team Kinguin TBD
TBA Team Kinguin vs Buttrxfly TBD

Siódmy tydzień

29 kwietnia
19:00 PACT vs PRIDE TBD
20:00 PRIDE vs PACT TBD
30 kwietnia
19:00 Buttrxfly vs x-kom team TBD
20:00 x-kom team vs Buttrxfly TBD
21:00 tomorrow.gg vs n0_0rg TBD
22:00 n0_0rg vs tomorrow.gg TBD

Faza pucharowa

Harmonogram zostanie dodany niebawem.

Klasyfikacja końcowa

1. TBA zł
2. TBA zł
3-4. TBA zł
5-6. TBA zł
7-8. TBA zł

Transmisja

Transmisja z 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO dostępna będzie w ESL.TV Polska oraz sport.tvp.pl.

Tagi: , , , , , ,