ESL Mistrzostwa Polski puchar

ESL Mistrzostwa Polski Sezon 16 – CS:GO

Informacje

Nazwa ESL Mistrzostwa Polski Sezon 16
Data od 18 marca 2018
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 60 000 zł
System rozgrywki ligowe

Uczestnicy

AGO Esports

Buttrxfly

Team Kinguin

n0_0rg

Furlan pekson mouz Mopsim
GruBy Nexo rallen JOK3R
snatchie fullspeed TaZ jerros
TOAO LTN MINISE raison
phr reiko reatz p1xa
miNirox (trener) Loord (trener)

PACT

PRIDE

tomorrow.gg

x-kom team

lunAtic EXUS destroj tecek
koyot Luz p1jo SOON
darko ToM223 FAALE Goofy
MOLSI splawik fines ponczek
Vegi gab jrz Patitek
IMD (trener)

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. AGO Esports 12 – 2 211 – 114 +97 36
2. Team Kinguin 10 – 4 204 – 146 +58 30
3. x-kom team 9 – 5 196 – 151 +45 27
4. PACT 9 – 5 191 – 178 +13 27
5. PRIDE 8 – 6 173 – 170 +3 24
6. tomorrow.gg 4 – 10 157 – 197 -40 12
7. Buttrxfly 4 – 10 132 – 193 -61 12
8. n0_0rg 0 – 14 109 – 224 -115 0
Legenda:
 Awans do półfinałów
 Awans do ćwierćfinałów
 Spadek z ESL Mistrzostw Polski

Wyniki

X 16:4 16:14 16:6 16:10 6:16 16:5 16:7
4:16 X 16:12 16:8 11:16 8:16 8:16 2:16
7:16 16:8 X 16:14 16:12 16:8 16:8 11:16
2:16 3:16 8:16 X 11:16 13:16 5:16 3:16
5:16 16:14 14:16 16:7 X 16:3 16:14 6:16
10:16 16:4 4:16 16:7 11:16 X 16:11 16:13
8:16 10:16 3:16 16:11 14:16 16:10 X 17:19
16:13 16:5 4:16 16:11 13:16 12:16 16:3 X

Pierwszy tydzień

18 marca
19:00 Team Kinguin 16:12 PACT Train
20:00 PACT 14:16 Team Kinguin Train
19 marca
19:00 x-kom team 16:3 tomorrow.gg Cache
20:00 tomorrow.gg 17:19 x-kom team Mirage

Drugi tydzień

25 marca
19:00 Buttrxfly 16:8 n0_0rg Cobblestone
20:00 n0_0rg 3:16 Buttrxfly Cache
26 marca
17:00 x-kom team 12:16 PRIDE Mirage
18:00 PRIDE 16:13 x-kom team Cache
19:00 Team Kinguin 16:14 n0_0rg Cobblestone
20:00 n0_0rg 8:16 Team Kinguin Mirage
21:00 Buttrxfly 11:16 PACT Mirage
22:00 PACT 16:14 Buttrxfly Cobblestone

Trzeci tydzień

6 kwietnia
17:00 AGO Esports 16:10 PACT Cobblestone
18:00 PACT 5:16 AGO Esports Overpass
19:00 Team Kinguin 16:8 PRIDE Mirage
20:00 PRIDE 4:16 Team Kinguin Train
7 kwietnia
19:00 x-kom team 16:11 n0_0rg Train
20:00 n0_0rg 3:16 x-kom team Cobblestone
21:00 Buttrxfly 8:16 tomorrow.gg Mirage
22:00 tomorrow.gg 10:16 Buttrxfly Cache

Czwarty tydzień

8 kwietnia
21:00 AGO Esports 16:6 n0_0rg Cache
22:00 n0_0rg 2:16 AGO Esports Train
9 kwietnia
19:00 Buttrxfly 8:16 PRIDE Cache
20:00 PRIDE 16:4 Buttrxfly Mirage
21:00 x-kom team 13:16 PACT Mirage
22:00 PACT 6:16 x-kom team Train
23:00 AGO Esports 16:5 tomorrow.gg Cache
10 kwietnia
00:00 tomorrow.gg 8:16 AGO Esports Train

Piąty tydzień

15 kwietnia
21:00 x-kom team 4:16 Team Kinguin Train
22:00 Team Kinguin 11:16 x-kom team Mirage
16 kwietnia
18:00 tomorrow.gg 14:16 PACT Mirage
19:00 PACT 16:14 tomorrow.gg Train
20:30 n0_0rg 13:16 PRIDE Mirage
21:30 PRIDE 16:7 n0_0rg Cache
19 kwietnia
17:00 AGO Esports 16:14 Team Kinguin Train
18:00 Team Kinguin 7:16 AGO Esports Cobblestone
19:00 x-kom team 16:13 AGO Esports Train
20:00 AGO Esports 16:7 x-kom team Cobblestone
21:00 Buttrxfly 4:16 AGO Esports Cache
22:00 AGO Esports 16:4 Buttrxfly Cobblestone

Szósty tydzień

23 kwietnia
19:00 tomorrow.gg 16:10 PRIDE Mirage
20:00 PRIDE 16:11 tomorrow.gg Inferno
21:00 n0_0rg 11:16 PACT Cobblestone
22:00 PACT 16:7 n0_0rg Mirage

Siódmy tydzień

29 kwietnia
21:00 tomorrow.gg 16:11 n0_0rg Mirage
22:00 n0_0rg 5:16 tomorrow.gg Cobblestone
30 kwietnia
17:00 Buttrxfly 16:12 Team Kinguin Mirage
18:00 Team Kinguin 16:8 Buttrxfly Cobblestone
19:00 Buttrxfly 2:16 x-kom team Mirage
19:00 Team Kinguin 16:8 tomorrow.gg Overpass
19:00 PACT 16:3 PRIDE Cobblestone
20:00 x-kom team 16:5 Buttrxfly Cache
20:00 tomorrow.gg 3:16 Team Kinguin Train
20:00 PRIDE 11:16 PACT Mirage
21:00 AGO Esports 6:16 PRIDE Cache
22:00 PRIDE 10:16 AGO Esports Inferno

Faza pucharowa

5 maja

Ćwierćfinał

17:30 x-kom team 2:1 tomorrow.gg
Mirage 13:16
Train 22:19
Overpass 16:14
19:30 PACT 2:1 PRIDE
Mirage 10:16
Train 16:5
Nuke 16:7
12 maja

Półfinał

12:30 AGO Esports 2:1 x-kom team
Mirage 16:9
Cache 17:19
Overpass 16:3
15:30 Team Kinguin 2:1 PACT
Train 12:16
Mirage 16:6
Overpass 16:8
13 maja

Mecz o 3. miejsce

12:00 PACT 2:1 x-kom team
Mirage 17:19
Nuke 16:8
Train 16:4

Wielki finał

12:00 AGO Esports 2:0 Team Kinguin
Mirage 16:11
Overpass 16:12

Klasyfikacja końcowa

1. AGO Esports 30 000 zł
2. Team Kinguin 15 000 zł
3. PACT 7 500 zł
4. x-kom team 7 500 zł
5-6. PRIDE, tomorrow.gg
7-8. Buttrxfly, n0_0rg

Transmisja

Transmisja z 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO dostępna będzie w ESL.TV Polska oraz sport.tvp.pl.

Tagi: , , , , , ,