ESL Mistrzostwa Polski Sezon 17 – CS:GO

Informacje

Nazwa ESL Mistrzostwa Polski Sezon 17
Data 12 sierpnia – 12 października 2018
Miejsce online
Gra CS:GO
Liczba uczestników 8
Pula nagród 120 000 złotych
System rozgrywki ligowe

Uczestnicy

AGO Esports

Izako Boars

Team Kinguin

Onca Gaming

Furlan matty mouz burito
GruBy xype rallen ikS
TOAO nawrot TaZ shelby
phr tecek MINISE vanilla
SZPERO RETO reatz ewrzyn
miNirox (trener) Loord (trener) djv (trener)

PACT

Team Preparation

PRIDE

x-kom team

lunAtic oskarish crank stark
darko peet michi Patitek
MOLSI mono NK4Y Goofy
Vegi Hyper Rock1nG STOMP
ToM223 destroj ponczek mynio
VinS (trener) IMD (trener)

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. AGO Esports 13 – 1 225 – 134 +91 39
2. Team Kinguin 9 – 5 213 – 176 +37 27
3. Izako Boars 8 – 6 203 – 177 +26 24
4. x-kom team 8 – 6 181 – 175 +6 24
5. PACT 7 – 7 183 – 170 +13 21
6. Team Preparation 6 – 8 169 – 197 -28 18
7. PRIDE 5 – 9 177 – 199 -22 15
8. Onca Gaming 0 – 14 101 – 224 -123 0
Legenda:
 Awans do półfinałów
 Awans do ćwierćfinałów
 Spadek z ESL Mistrzostw Polski

Wyniki

X 16:10 14:16 16:3 16:13 16:3 16:12 16:4
17:19 X 14:16 16:13 11:16 12:16 16:9 16:9
9:16 10:16 X 16:4 16:4 10:16 16:12 15:19
14:16 9:16 8:16 X 4:16 1:16 8:16 7:16
14:16 11:16 9:16 16:10 X 16:11 16:10 16:10
8:16 5:16 23:25 16:6 2:16 X 6:16 16:9
7:16 12:16 2:16 16:12 16:9 22:25 X 16:11
4:16 16:11 19:16 16:2 16:11 16:6 16:11 X

Pierwszy tydzień

12 sierpnia
19:00 PACT 11:16 Izako Boars Cache
20:00 Izako Boars 11:16 PACT Train
21:00 Team Kinguin 16:4 Onca Gaming Overpass
22:00 Onca Gaming 8:16 Team Kinguin Train
13 sierpnia
19:30 Team Kinguin 16:12 PRIDE Mirage
20:30 PRIDE 2:16 Team Kinguin Dust2
21:00 AGO Esports 16:12 PRIDE Mirage
22:00 PRIDE 7:16 AGO Esports Dust2
23:00 Team Kinguin 10:16 Izako Boars Train
14 sierpnia
00:00 Izako Boars 14:16 Team Kinguin Overpass

Drugi tydzień

19 sierpnia
21:00 PACT 16:10 Onca Gaming Mirage
22:00 Onca Gaming 4:16 PACT Train
20 sierpnia
19:00 AGO Esports 16:3 Team Preparation Train
20:00 Team Preparation 8:16 AGO Esports Inferno
21:00 x-kom team 16:11 PRIDE Nuke
22:00 PRIDE 16:11 x-kom team Dust2

Trzeci tydzień

26 sierpnia
19:00 PACT 16:11 Team Preparation Mirage
20:00 Team Preparation 2:16 PACT Cache
21:00 x-kom team 16:11 Izako Boars Mirage
22:00 Izako Boars 16:9 x-kom team Inferno
27 sierpnia
19:00 AGO Esports 16:3 Onca Gaming Cache
20:00 Onca Gaming 14:16 AGO Esports Inferno

Czwarty tydzień

8 września
19:00 x-kom team 16:6 Team Preparation Dust2
20:00 Team Preparation 16:9 x-kom team Overpass
21:00 Onca Gaming 7:16 x-kom team Mirage
22:00 x-kom team 16:2 Onca Gaming Train

Piąty tydzień

9 września
19:00 Onca Gaming 1:16 Team Preparation Train
20:00 Team Preparation 16:6 Onca Gaming Nuke
10 września
18:00 PRIDE 12:16 Izako Boars Train
19:00 Izako Boars 16:9 PRIDE Mirage
20:00 PRIDE 22:25 Team Preparation Nuke
21:00 Team Preparation 6:16 PRIDE Train

Szósty tydzień

16 września
17:00 Onca Gaming 8:16 PRIDE Inferno
18:00 PRIDE 16:12 Onca Gaming Mirage
19:00 Team Kinguin 10:16 Team Preparation Mirage
20:00 Team Preparation 23:25 Team Kinguin Train
21:00 Team Kinguin 15:19 x-kom team Train
22:00 x-kom team 19:16 Team Kinguin Mirage
17 września
17:00 PACT 16:10 PRIDE Overpass
18:00 PRIDE 16:9 PACT Inferno
19:00 AGO Esports 16:13 PACT Inferno
20:00 PACT 14:16 AGO Esports Train
21:00 AGO Esports 16:4 x-kom team Dust2
22:00 x-kom team 4:16 AGO Esports Train

Siódmy tydzień

23 września
17:00 Team Preparation 5:16 Izako Boars Mirage
18:00 Izako Boars 12:16 Team Preparation Inferno
19:00 Team Kinguin 16:4 PACT Overpass
20:00 PACT 9:16 Team Kinguin Mirage
21:00 AGO Esports 14:16 Team Kinguin Train
22:00 Team Kinguin 9:16 AGO Esports Dust2
24 września
17:00 Onca Gaming 9:16 Izako Boars Overpass
18:00 Izako Boars 16:13 Onca Gaming Mirage
19:00 PACT 16:10 x-kom team Mirage
20:00 x-kom team 16:11 PACT Inferno
21:00 AGO Esports 16:10 Izako Boars Train
22:00 Izako Boars 17:19 AGO Esports Inferno

Faza pucharowa

2 października

Ćwierćfinał

16:00 x-kom team 0:2 PACT
Train 3:16
Cache 3:16
18:30 Izako Boars 2:0 Team Preparation
Inferno 16:11
Train 16:14
12 października

Półfinał

10:30 Team Kinguin 2:0 Izako Boars
Overpass 16:6
Cache 16:7
13:30 AGO Esports 0:2 PACT
Overpass 7:16
Inferno 7:16

Wielki finał

16:30 Team Kinguin 2:0 PACT
Overpass 16:13
Cache 16:6

Klasyfikacja końcowa

1. Team Kinguin 30 000 zł
2. PACT 15 000 zł
3-4. AGO Esports, Izako Boars 7 500 zł
5-6. Team Preparation, x-kom team
7-8. Onca Gaming, PRIDE

Transmisja

Transmisja z 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska i na SPORT.TVP.PL.

Tagi: , , , , , , ,