ESL One Cologne 2018

Informacje

Nazwa ESL One Cologne 2018
Data 3 – 8 lipca 2018
Miejsce Kolonia, Niemcy
Gra CS:GO
Liczba uczestników 16
Pula nagród 300 000 $
System faza grupowa + faza pucharowa

Uczestnicy

Grupa A

Astralis

Cloud9

ENCE eSports

G2 Esports

dev1ce Skadoodle allu shox
dupreeh autimatic Aleksib bodyy
Xyp9x RUSH sergej kennyS
gla1ve tarik Aerial SmithZz
Magisk STYKO xseveN Ex6TenZ
zonic (trener) valens (trener) natu (trener) NiaK (trener)

Gambit Esports

mousesports

Natus Vincere

Ninjas in Pyjamas

Dosia chrisJ Edward f0rest
AdreN oskar flamie GeT_RiGhT
mou ropz s1mple REZ
Hobbit suNny Zeus dennis
mir Snax electronic Lekr0
groove (trener) lmbt (trener) Kane (trener) pita (trener)
Grupa B

BIG

B.O.O.T-dream[S]cape

FaZe Clan

Fnatic

gob b ImpressioN rain KRIMZ
tabseN splashske karrigan JW
nex Benkai NiKo flusha
tiziaN Tommy GuardiaN Xizt
smooya w1nt3r cromen draken
kakafu (trener) dsn (trener) RobbaN (trener) Jumpy (trener)

Team Liquid

MIBR

North

Renegades

nitr0 FalleN MSL AZR
EliGE fer aizy jks
Twistzz coldzera valde USTILO
NAF boltz mertz Nifty
TACO Stewie2K Kjaerbye jkaem
zews (trener) dead (trener) ave (trener) Ryu (trener)

Grupa A – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Astralis 16
ENCE eSports 5 Astralis 2
Cloud9 0
Ninjas in Pyjamas 3 Astralis (Q) 2
Cloud9 16
G2 Esports (Q) 0
mousesports 16
Gambit Esports 8 mousesports 1
G2 Esports 2
G2 Esports 16
Natus Vincere 14
Pierwsza runda LB Druga runda LB Trzecia runda LB
ENCE eSports 2
ENCE eSports 2
mousesports 0 ENCE eSports 1
Ninjas in Pyjamas 0
Natus Vincere (Q) 2
Natus Vincere 2
Gambit Esports 0
Cloud9 0
Natus Vincere 2
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Grupa B – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
FaZe Clan 16
B.O.O.T-dream[S]cape 9 FaZe Clan 2
MIBR 0
Renegades 13 FaZe Clan (Q) 2
MIBR 16
Fnatic (Q) 1
Fnatic 16
North 14 Fnatic 2
BIG 0
BIG 16
Team Liquid 7
Pierwsza runda LB Druga runda LB Trzecia runda LB
BIG 2
B.O.O.T-dream[S]cape 0
Renegades 1 BIG (Q) 2
Renegades 2
MIBR 1
MIBR 2
North 2
North 1
Team Liquid 0
Q – drużyna zakwalifikowana do fazy play-off

Faza grupowa – harmonogram

3 lipca

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy A

12:00 Astralis 16:5 ENCE eSports Nuke
12:00 Ninjas in Pyjamas 3:16 Cloud9 Inferno
13:10 mousesports 16:8 Gambit Esports Dust2
13:10 G2 Esports 16:14 Natus Vincere Inferno

Ćwierćfinał drabinki wygranych grupy B

14:20 FaZe Clan 16:9 B.O.O.T-dream[S]cape Dust2
14:20 Renegades 13:16 MIBR Cache
15:30 Fnatic 16:14 North Inferno
15:30 BIG 16:7 Team Liquid Dust2

Półfinał drabinki wygranych grupy A

17:20 Astralis 2:0 Cloud9
Mirage 16:12
Overpass 16:1

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy A

17:20 ENCE eSports 2:0 Ninjas in Pyjamas
Inferno 16:6
Train 16:2

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy A

19:05 Gambit Esports 0:2 Natus Vincere
Overpass 6:16
Train 5:16

Półfinał drabinki wygranych grupy A

19:55 mousesports 1:2 G2 Esports
Dust2 14:16
Mirage 16:10
Inferno 9:16
4 lipca

Pierwsza runda drabinki przegranych grupy B

12:00 B.O.O.T-dream[S]cape 0:2 Renegades
Cache 8:16
Train 7:16
12:00 North 2:0 Team Liquid
Train 19:16
Inferno 16:11

Druga runda drabinki przegranych grupy A

13:50 ENCE eSports 2:0 mousesports
Inferno 19:17
Mirage 16:12

Półfinał drabinki wygranych grupy B

15:30 FaZe Clan 2:0 MIBR
Dust2 16:9
Mirage 16:12

Druga runda drabinki przegranych grupy A

17:00 Cloud9 0:2 Natus Vincere
Inferno 14:16
Overpass 12:16

Półfinał drabinki wygranych grupy B

18:00 BIG 0:2 Fnatic
Cache 10:16
Train 4:16
5 lipca

Druga runda drabinki przegranych grupy B

12:00 Renegades 1:2 BIG
Dust2 16:13
Train 12:16
Inferno 17:19
12:00 North 1:2 MIBR
Mirage 16:14
Overpass 9:16
Inferno 12:16

Finał drabinki wygranych grupy A

15:50 Astralis 2:0 G2 Esports
Dust2 19:16
Nuke 16:4

Trzecia runda drabinki przegranych grupy A

15:50 ENCE eSports 1:2 Natus Vincere
Dust2 16:14
Mirage 14:16
Nuke 7:16

Trzecia runda drabinki przegranych grupy B

19:00 MIBR 1:2 BIG
Cache 9:16
Overpass 16:9
Inferno 20:22

Finał drabinki wygranych grupy B

19:00 FaZe Clan 2:1 Fnatic
Overpass 16:4
Mirage 11:16
Inferno 16:1

Faza pucharowa – drabinka

Ćwierćfinał Półfinał Finał
Astralis 1
Natus Vincere 2
Natus Vincere 2 Natus Vincere 3
Fnatic 0
BIG 1
FaZe Clan 1
BIG 2
BIG 2
G2 Esports 0

Faza pucharowa – harmonogram

6 lipca

Ćwierćfinał

15:00 Natus Vincere 2:0 Fnatic
Overpass 16:12
Train 16:10
18:50 BIG 2:0 G2 Esports
Cache 19:17
Dust2 16:1
7 lipca

Półfinał

15:00 Astralis 1:2 Natus Vincere
Overpass 13:16
Nuke 16:6
Inferno 13:16
18:50 FaZe Clan 1:2 BIG
Dust2 19:17
Train 13:16
Inferno 6:16
8 lipca

Wielki finał

16:00 Natus Vincere 3:1 BIG
Overpass 16:10
Dust2 11:16
Train 16:10
Inferno 16:8

Klasyfikacja końcowa

1. Natus Vincere 125 000 $
2. BIG 50 000 $
3-4. Astralis, FaZe Clan 22 000 $
5-6. Fnatic, G2 Esports 11 000 $
7-8. ENCE eSports, MIBR 7 500 $
9-12. Cloud9, mousesports, North, Renegades 6 000 $
13-16. B.O.O.T-dream[S]cape, Gambit Esports, Team Liquid, Ninjas in Pyjamas 5 000 $

Transmisja

Transmisja z ESL One Cologne 2018 wraz z polskim komentarzem dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Tagi: , ,