ESL Pro League Season 5 – Europa

Informacje

Nazwa ESL Pro League
Data 7 lutego – 18 maja
Typ Online
Gra CS:GO
Uczestników 14
System faza grupowa

Uczestnicy

Drużyna Zawodnicy Trener
Astralis device dupreeh Xyp9x Kjaerbye gla1ve zonic (t)
Team EnVyUs Happy SIXER RpK xms ScreaM maLeK (t)
FaZe Clan rain allu karrigan kioShiMa NiKo RobbaN (t)
Fnatic olofmeister dennis KRiMZ JW flusha Jumpy (t)
G2 Esports shox bodyy NBK- apEX kennyS SmithZz (t)
HellRaisers ANGE1 STYKO Zero bondik DeadFox Johnta (t)
mousesports NiKo denis loWel oskar ropz lmbt (t)
Natus Vincere seized Edward GuardiaN flamie s1mple Andi (t)
Ninjas in Pyjamas Xizt GeT_RiGhT f0rest friberg draken THREAT (t)
North MSL k0nfig cajunb Magisk aizy ruggah (t)
Virtus.pro TaZ NEO pasha Snax byali kuben (t)
Team Kinguin SZPERO MICHU mouz rallen Furlan Loord (t)
Heroic MODDII valde Snappi niko JUGi
Team LDLC.com  Ex6TenZ to1nou ALEX mistou Maniac Krav (t)

Tabela

# Drużyna Bilans spotkań Bilans rund +/- rundy Punkty
1. North 17-7 367-271 +96 51
2. mousesports 16-8 331-270 +61 48
3. G2 Esports 14-10 347-306 +41 42
3. Astralis 14-10 335-308 +27 42
5. Natus Vincere 13-11 294-294 0 39
6. FaZe Clan 13-9 314-292 +22 39
7. Fnatic 11-11 270-290 -20 33
8. Ninjas in Pyjamas 10-14 280-334 -54 30
9. Team EnVyUs 10-12 302-314 -12 30
10. Heroic 9-13 287-289 -2 27
11. HellRaisers 9-13 275-298 -23 27
12. Team LDLC.com 9-13 272-308 -36 27
13. Virtus.pro 9-15 286-329 -43 27
14. Team Kinguin 6-14 229-286 -57 18

Wyniki

AST EnVy FaZe Fnatic G2 HR Heroic KING LDLC mouz Na`Vi NiP North VP
AST X 9:16 16:6  9:16 16:14 16:10 16:7 25:23 8:16 16:4 12:16 16:11 15:19
EnVy X 12:16 16:14 16:11 16:10 16:12 11:16 8:16 12:16 16:13 13:16 16:5
FaZe 14:16 16:11 X 16:13 19:16 6:16 13:16 16:10 9:16 16:9 25:22 16:4
Fnatic 16:14 16:9 16:10 X 16:14 16:14 6:16 16:13 16:12 14:16 12:16 16:2
G2 16:12 12:16 16:5 X 9:16 13:16 19:16 16:5 16:10 13:16 16:10 13:16 10:16
HR 9:16 16:7 10:16 19:15 X 16:6 6:16 11:16 9:16 16:11 16:13 16:10
Heroic 7:16 9:16 7:16 11:16 13:16 16:12 X 14:16 12:16 16:7 10:16 16:9
KING 9:16 16:13 16:8 8:16 9:16 X 14:16 6:16 14:16 11:16 9:16
LDLC 8:16 9:16 5:16 12:16 16:7 12:16 X 7:16 16:8 7:16 6:16 16:5
mouz 11:16 16:12 19:17 11:16 16:12 4:16 16:5 10:16 X 16:0 16:10 16:5 11:16
Na`Vi 16:11 16:6 16:6 16:7 10:16 16:5 16:5  10:16 8:16 X 8:16 4:16 16:10
NiP 12:16 9:16 16:7 9:16 11:16 16:12 16:14 8:16 12:16 X 3:16 16:9
North 16:4 19:17 14:16 16:5 16:10 16:10 19:16 16:5 16:7 8:16 16:19 16:1 X
VP 16:8 22:25 11:16 16:5 13:16 10:16 1:16 15:19 13:16 16:5 16:8 16:6 X

Pierwszy tydzień

7 lutego
19:00 Natus Vincere 16:11 Astralis Overpass
19:00 Ninjas in Pyjamas 11:16 Heroic Train
20:10 Astralis 16:4 Natus Vincere Nuke
20:10 Heroic 16:7 Ninjas in Pyjamas Nuke
21:20 Astralis 8:16 mousesports Mirage
21:20 FaZe Clan 6:16 Team Kinguin Overpass
22:30 mousesports 11:16 Astralis Nuke
22:30 Team Kinguin 16:8 FaZe Clan Dust2
8 lutego
19:00 Natus Vincere 16:10 Virtus.pro Train
19:00 Ninjas in Pyjamas 8:16 mousesports Dust2
20:10 Virtus.pro 16:8 Natus Vincere Cobblestone
20:10 mousesports 16:10 Ninjas in Pyjamas Train
21:20 North 16:5 Fnatic Mirage
21:20 FaZe Clan 19:16 Heroic Overpass
22:30 Fnatic 12:16 North Overpass
22:30 Heroic 7:16 FaZe Clan Train
9 lutego
19:00 Team EnVyUs 12:16 FaZe Clan Train
19:00 Virtus.pro 15:19 Team Kinguin Overpass
20:10 FaZe Clan 11:16 Team EnVyUs Dust2
20:10 Team Kinguin 9:16 Virtus.pro Cobblestone
21:20 Team EnVyUs 16:11 G2 Esports Cache
21:20 Team LDLC.com 16:7 HellRaisers Nuke
22:30 G2 Esports 12:16 Team EnVyUs Cobblestone
22:30 HellRaisers 11:16 Team LDLC.com Cache

Drugi tydzień

21 lutego
19:00 Team EnVyUs 16:10 HellRaisers Train
20:10 HellRaisers 16:7 Team EnVyUs Cobblestone
21:20 Team LDLC.com 12:16 Heroic Overpass
22:30 Heroic 14:16 Team LDLC.com Cobblestone
22 lutego
19:00 Fnatic 16:4 G2 Esports Cobblestone
23 lutego
19:00 mousesports 16:5 Team Kinguin Nuke
20:10 Team Kinguin 14:16 mousesports Cobblestone
21:20 Team LDLC.com 8:16 Astralis Overpass
22:30 Astralis 25:23 Team LDLC.com Inferno

Trzeci tydzień

7 marca
19:00 Heroic 13:16 G2 Esports Train
20:10 G2 Esports 13:16 Heroic Overpass
21:20 Team LDLC.com 5:16 Fnatic Cache
22:30 Fnatic 16:13 Team LDLC.com Inferno
8 marca
19:00 G2 Esports 13:16 North Nuke
20:10 North 16:10 G2 Esports Inferno
21:20 Virtus.pro 16:8 Astralis Inferno
22:30 Astralis 15:19 Virtus.pro Nuke
9 marca
19:00 Natus Vincere 16:6 Team EnVyUs Inferno
19:00 Team Kinguin 9:16 HellRaisers Train
20:10 Team EnVyUs 12:16 Natus Vincere Train
20:10 HellRaisers 6:16 Team Kinguin Cache
21:20 FaZe Clan 16:9 Ninjas in Pyjamas Nuke
21:20 North 8:16 mousesports Mirage
22:30 Ninjas in Pyjamas 9:16 FaZe Clan Overpass
22:30 mousesports 16:5 North Inferno

Czwarty tydzień

15 marca
19:00 Heroic 16:12 HellRaisers Mirage
19:00 Fnatic 16:2 Virtus.pro Train
20:10 HellRaisers 16:6 Heroic Train
20:10 Virtus.pro 16:5 Fnatic Mirage
21:20 Ninjas in Pyjamas 16:12 Team Kinguin Cache
21:20 North 16:4 Astralis Overpass
22:30 Team Kinguin 14:16 Ninjas in Pyjamas Train
22:30 Astralis 16:11 North Nuke
16 marca
19:00 Astralis 16:10 Heroic Nuke
19:00 Natus Vincere 16:7 Fnatic Train
20:10 Heroic 7:16 Astralis Inferno
20:10 Fnatic 16:12 Natus Vincere Mirage
21:20 Team LDLC.com 7:16 mousesports Cobblestone
21:20 Team EnVyUs 13:16 North Nuke
22:30 mousesports 10:16 Team LDLC.com Nuke
22:30 North 19:17 Team EnVyUs Cobblestone

Piąty tydzień

21 marca
19:00 HellRaisers 19:15 G2 Esports Inferno
19:00 FaZe Clan 9:16 Natus Vincere Train
20:10 G2 Esports 9:16 HellRaisers Overpass
20:10 Natus Vincere 16:6 FaZe Clan Mirage
21:20 Ninjas in Pyjamas 16:7 Fnatic Cache
21:20 Team LDLC.com 9:16 FaZe Clan Nuke
22:30 Fnatic 14:16 Ninjas in Pyjamas Inferno
22:30 FaZe Clan 13:16 Team LDLC.com Overpass
22 marca
19:00 Team LDLC.com 7:16 Ninjas in Pyjamas Train
19:00 Natus Vincere 4:16 North Cobblestone
20:10 Ninjas in Pyjamas 16:14 Team LDLC.com Cobblestone
20:10 North 16:19 Natus Vincere Mirage
21:20 HellRaisers 16:10 Virtus.pro Mirage
21:20 Fnatic 16:9 Team EnVyUs Cache
22:30 Virtus.pro 10:16 HellRaisers Overpass
22:30 Team EnVyUs 16:14 Fnatic Train
23 marca
19:00 Virtus.pro 16:5 mousesports Inferno
19:00 North 19:16 Heroic Overpass
20:10 mousesports 11:16 Virtus.pro Nuke
20:10 Heroic 10:16 North Mirage
21:20 FaZe Clan 14:16 Astralis Inferno
21:20 Team Kinguin 8:16 G2 Esports Cache
22:30 Astralis 9:16 FaZe Clan Nuke
22:30 G2 Esports 19:16 Team Kinguin Cobblestone

Szósty tydzień

28 marca
19:00 Natus Vincere 16:5 HellRaisers Inferno
20:10 HellRaisers 16:11 Natus Vincere Mirage
21:20 mousesports 4:16 Heroic Nuke
22:30 Heroic 12:16 mousesports Cobblestone
29 marca
19:00 G2 Esports 16:5 Fnatic Train
19:00 Ninjas in Pyjamas 12:16 Natus Vincere Overpass
20:10 Natus Vincere 8:16 Ninjas in Pyjamas Cobblestone
21:20 Astralis 16:7 Team Kinguin Overpass
22:30 Team Kinguin 9:16 Astralis Cache
30 marca
19:00 Team EnVyUs 16:5 Virtus.pro Nuke
19:00 HellRaisers 16:13 North Cache
20:10 Virtus.pro 22:25 Team EnVyUs Inferno
20:10 North 16:10 HellRaisers Mirage
21:20 Fnatic 16:10 FaZe Clan Overpass
21:20 Team LDLC.com 12:16 G2 Esports Nuke
22:30 FaZe Clan 16:13 Fnatic Train
22:30 G2 Esports 16:5 Team LDLC.com Inferno

Siódmy tydzień

11 kwietnia
19:00 Team LDLC.com 16:5 Virtus.pro Nuke
20:10 Virtus.pro 13:16 Team LDLC.com Inferno
21:20 Heroic 11:16 Fnatic Train
21:20 Team Kinguin 16:13 Team EnVyUs Inferno
22:30 Fnatic 6:16 Heroic Cobblestone
22:30 Team EnVyUs 11:16 Team Kinguin Cobblestone
12 kwietnia
19:00 Team Kinguin 6:16 Natus Vincere Mirage
19:00 Team EnVyUs 8:16 mousesports Cobblestone
20:10 Natus Vincere 16:5 Team Kinguin Inferno
20:10 mousesports 16:12 Team EnVyUs Nuke
21:20 HellRaisers 9:16 Astralis Overpass
21:20 G2 Esports 16:10 Ninjas in Pyjamas Cobblestone
22:30 Astralis 16:14 HellRaisers Mirage
22:30 Ninjas in Pyjamas 9:16 G2 Esports Train
13 kwietnia
19:00 HellRaisers 10:16 Fnatic Cobblestone
19:00 Virtus.pro 16:6 Ninjas in Pyjamas Nuke
20:10 Fnatic 16:14 HellRaisers Cache
20:10 Ninjas in Pyjamas 16:9 Virtus.pro Cobblestone
21:20 North 14:16 FaZe Clan Cache
21:20 G2 Esports 16:10 mousesports Cobblestone
22:30 FaZe Clan 25:22 North Mirage
22:30 mousesports 11:16 G2 Esports Nuke

Ósmy tydzień

18 kwietnia
19:00 FaZe Clan 16:10 mousesports Overpass
20:10 mousesports 19:17 FaZe Clan Inferno
21:20 Ninjas in Pyjamas 12:16 Astralis Inferno
22:30 Astralis 12:16 Ninjas in Pyjamas Cache
19 kwietnia
19:00 Natus Vincere 10:16 G2 Esports Nuke
20:10 G2 Esports 16:13 Natus Vincere Overpass
21:20 Virtus.pro 1:16 Heroic Nuke
22:30 Heroic 16:9 Virtus.pro Train
20 kwietnia
19:00 Team LDLC.com 16:8 Natus Vincere Overpass
20:10 Natus Vincere 10:16 Team LDLC.com Cobblestone
21:20 Team Kinguin 11:16 North Cobblestone
22:30 North 16:5 Team Kinguin Inferno

Dziewiąty tydzień

25 kwietnia
19:00 mousesports 16:12 HellRaisers Mirage
19:00 G2 Esports 16:12 Astralis Train
20:10 HellRaisers 8:16 mousesports Cache
20:10 Astralis 9:16 G2 Esports Cache
21:20 Team LDLC.com 6:16 North Cobblestone
21:20 Virtus.pro 11:16 FaZe Clan Inferno
22:30 North 16:7 Team LDLC.com Overpass
22:30 FaZe Clan 16:4 Virtus.pro Nuke
26 kwietnia
19:00 Heroic 9:16 Team EnVyUs Train
19:00 Virtus.pro 13:16 G2 Esports Nuke
20:10 Team EnVyUs 16:12 Heroic Nuke
20:10 G2 Esports 10:16 Virtus.pro Inferno
21:20 North 16:1 Ninjas in Pyjamas Cache
21:20 Astralis 16:6 Fnatic Inferno
22:30 Ninjas in Pyjamas 3:16 North Cobblestone
22:30 Fnatic 16:14 Astralis Train
27 kwietnia
19:00 Natus Vincere 8:16 mousesports Nuke
20:10 mousesports 16:0 Natus Vincere Mirage
21:20 Team EnVyUs 16:13 Ninjas in Pyjamas Cache
22:30 Ninjas in Pyjamas 16:13 Team EnVyUs Inferno

Dziesiąty tydzień

9 maja
19:00 Team Kinguin vs Fnatic TBD
20:10 Fnatic vs Team Kinguin TBD
21:20 Team LDLC.com vs Team EnVyUs TBD
22:30 Team EnVyUs vs Team LDLC.com TBD
10 maja
19:00 HellRaisers vs FaZe Clan TBD
20:10 FaZe Clan vs HellRaisers TBD
21:20 Heroic vs Team Kinguin TBD
22:30 Team Kinguin vs Heroic TBD
11 maja
20:00 Team LDLC.com vs Team Kinguin TBD
20:00 North vs Virtus.pro TBD
20:00 Heroic vs Natus Vincere TBD
20:00 G2 Esports vs FaZe Clan TBD
20:00 mousesports vs Fnatic TBD
20:00 HellRaisers vs Ninjas in Pyjamas TBD
20:00 Astralis vs Team EnVyUs TBD
21:10 Team Kinguin vs Team LDLC.com TBD
21:10 Virtus.pro vs North TBD
21:10 Natus Vincere vs Heroic TBD
21:10 FaZe Clan vs G2 Esports TBD
21:10 Fnatic vs mousesports TBD
21:10 Ninjas in Pyjamas vs HellRaisers TBD
21:10 Team EnVyUs vs Astralis TBD

Nagrody

Awans na lanowe finały
Baraże o utrzymanie
Spadek do ESEA Premier

Transmisja

Transmisja z 5. sezonu ESL Pro League w języku polskim dostępna będzie w ESL.TV Polska na Twitchu.

Tagi: , , ,